Транспортные новости

Зі Львова до Відня та Праги запускають нові автобусні маршрути

0
Чеська транспортна компанія LEO Express запускає два нових автобусних рейси до Львова. Нові маршрути з 30 червня з’єднають місто Лева з великими європейськими містами і аеропортом міста Відень. Вартість поїздки зі Львова до Праги обійдеться в 16,6 євро, а до Відня – 11,1 євро, – повідомляє прес-служба перевізника.

Обидва маршрути зі Львова вводять на літній період.

Рейс Львів – Відень виконуватимуть автобусом, який прямує через Жешув, Краків, Катовіце, Богумін, Остраву, Брно та аеропорт Відень.

Час відправлення зі Львова – 1:00, прибуття в Катовіце – 8:35, в аеропорт Відень – 15:20, прибуття на кінцеву станцію Парндорф (за 47 км від Відня) – 15:40.

Зворотній рейс стартує о 16:50 з Парндорф, в Катовіце прибуває в 00:05, до Львова – о 9:40.

Маршрут Львів – Прага є комбінованим (автобус + поїзд). Пасажири їдуть зі Львова автобусом, а в місті Богумін пересідають на поїзд LEO Express, який іде в Прагу. Зі Львова автобуси відправлятимуться двічі на день – о 1:00 і в 5:55, прибуття в Богумін – о 9:55 і 14:55. Прибуття потягом до Праги – о 13:22 і 18:22.

Зворотні рейси стартують в 11:11 і 19:11, прибуття поїзда в Богумін – о 14:55 і 22:55, прибуття автобусом до Львова – о 1:40 і 9:40. З детальним розкладом можна ознайомитися на сайті компанії.

Квитки на рейси Львів – Прага і Львів – Відень вже в продажу на сайті перевізника LEO Express.

Як зазначає перевізник, протягом липня на дані маршрути буде діяти акція "1 + 1". Придбавши один квиток, пасажир отримує безкоштовний квиток для свого супутника.

Пасажирам подаватимуть безкоштовні напої, закуски, а також доступ до мережі Wi-Fi. Новинкою на нових маршрутах стане введення бізнес-класу, особливістю якого є збільшений простір для ніг, у порівнянні з іншими автобусами.
 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь