Афиша

Встановлюємо спортивний рекорд та йдемо в закритий ботанічний сад: що робити у Львові цими вихідними

0
Ці вихідні пропонуємо присвятити здоровому способу життя: масова зарядка, ботанічний сад та еко-фестиваль.

Наймасовіша зарядка в історії міста4 травня на стадіоні Львівського Національного Лісотехнічного університету відбудеться наймасштабніша в історії Львова та університету зарядка.

Цього дня встановлюватимуть рекорд Львова з найбільшої за кількістю учасників ранкової зарядки. Крім того, це чудова нагода гарно провести час, познайомитися з чудовими людьми та спортсменами, потренуватись з найкращими тренерами Львова та назавжди внести своє ім'я в історію міста.

Програма

10:30 - Початок реєстрації учасників
11:00 - Пробіжка довкола стадіону (400 м)
11:05 - Початок зарядки, встановлення рекорду
11:30 - Встановлення рекорду масового віджимання від СК "Альянс"
11:35 - Тест на витривалість від СК "Ультра" (біг 12хв)
11:50 - Групові тренування з тренерами
12:30 - Урочисте завершення тренування


Фестиваль «Львів ЕкоФест»Наймасштабніший інтерактивний еко-проект року, міський фестиваль із більш, ніж 20 практичними локаціями, які представляють різні аспекти екологічного життя : від еко-будинків з глини та соломи до електрокарів.

Де: Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького

Коли: 14-15 травня, 10:00

Реєстрація для участі за посиланням: http://www.centralpark.lviv.ua/news/eko-fetival.html#park


День відкритих дверей в Ботанічному садуБотанічний сад Львівського національного університету ім. І. Франка запрошує на день відкритих дверей. Загалом Ботанічний сад – це закритий об'єкт на який не щодня можна потрапити, але завдяки таким заходам як дні відкритих дверей львів'яни мають змогу відвідати це місце.

Де: Ботанічний сад Львівського університету;

Коли: 15 травня з 14:00 до 18:00;

Вхід вільний.


Фестиваль вишиванки на площі РинокВ неділю у центрі Львова проведуть Фестиваль вишиванки, що приурочений до Дня української вишиванки. Атракції влаштовують активісти ГО "Розвиток Громади" спільно із ЛМР та ЛОДА.

В програмі святкувань - флешмоб – складання гігантської вишивки під музичний супровід оркестру, гаївки та показові козацькі виступи.

Де: Площа ринок;

Коли: 15 травня 12:00;

Вхід вільний.
 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь