Афиша

Вчимося швидко читати та малювати як Моне: що робити в Києві цього тижня

0
Якщо ви все ще не маєте "плану розваг" на цей робочий тиждень - ми вам допоможемо:

Майстер-клас зі швидкісного читання  в "Циферблаті"
Таємниці швидкого читання нам розкриє тренер курсу "Пам'ять, увага і швидкочитання", директор центру інтелектуального розвитку "Логос" і мандрівник зі стажем - Святослав Викторенко.

Де: арт-простір «Циферблат», вулиця Володимирська, 49;

Коли: 17 травня, 18:00;

Вхід за умовами простору: перший час- 42 грн., Кожен наступний - 30 грн. Коли: 16 мая о 19:00

Форма реєстрації: http://goo.gl/forms/pzFrpQh0or

Майстер-клас «Клод Моне. Історія імпресіонізму»
В Smart cafe Bibliotech пройде лекція-майстер-клас, присвячена великому імпресіоністу – Клоду Моне. Тут розкажуть про життя та творчість митця, але найголовніше – кожен зможе взяти участь в майстер-класі зі створення репродукції його картини – «Поле тюльпанів».

Де: Smart cafe Bibliotech, вулиця Саксаганського, 120;

Коли: 17 травня, 14:30;

Скільки коштує: лекція – 150 гривень, майстер-клас – 350, обидва заходи – 450.

День відкритих дверей в Музеї історії туалетів
18 травня в Музеї Історії Туалету буде День відкритих дверей. Ви зможете побачити унікальну колекцію сувенірних унітазів, аналогів якої немає в світі, познайомитися з оригіналами, репродукціями і макетами туалетів, що оповідають про історію розвитку цивілізації. І, звичайно ж, придбати унікальне видання "Світова історія (туалету)", яке є своєрідною енциклопедією з цього питання.

Де: Музей історії туалетів, вулиця Рибальська, 22;

Коли: 18 травня, з 10:00 до 18:00;

Вхід вільний

Моновистава для дорослих
Головний герой моновистави "Facebook. PostScriptum" на час вистави зруйнує кордон між реальним і віртуальним світом, щоб на рутинних речі глядачі подивилися з боку ... Ви зможете пережити весь спектр емоцій - від співпереживання до заразливого сміху, а також зарядитися позитивом!
Увага! Вікове обмеження вистави – 18+.

Де: «Кінопанорама», вулиця Шота Руставелі, 18;

Коли: 19 травня, 19:00;

Скільки коштує: від 100 гривень.

Вистава «Ігри на задньому дворі» 
Спектакль поставлений за п'єсою сучасної письменниці, вельми популярної в Ізраїлі, Е.Мазіі. Це розповідь про молодь і адресована вона в першу чергу тим, хто вступає в серйозне життя і зустрічає на своєму шляху негаразди і випробування.
По ходу дії спектаклю герої опиняються поперемінно то в ролі підсудних, то в ролі суддів. Слухається справа про групове згвалтування неповнолітньої дівчини. По ходу дії спектаклю герої опиняються поперемінно то в ролі підсудних, то в ролі суддів. Допити, свідчення, очні ставки. Але тут немає сухої констатації фактів, викладеної казенним словом протоколу. Тут - жива інтонація, ланцюг фактів складається в струнку хроніку розслідування, точніше, дослідження морального чинника існування молоді в сучасному світі, будь то за кордоном або у нас, в сусідньому дворі.


Де: Театр російської драми імені Лесі Українки;

Коли: 20 травня, 19:00;

Скільки коштує: від 10 до 50 гривень. 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь