Транспортные новости

В Києві запустять 19 автобусних маршрутів замість 6 таксомоторних

0


До кінця цього року в Києві планують запустити 19 нових автобусних маршрутів, які з'єднають віддалені спальні житлові масиви з центром міста. За словами директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Олександра Козловського, перевозити пасажирів на цих маршрутах будуть 12-метрові автобуси з кондиціонерами і місткістю не менше ста осіб.
 
В КМДА порахували, що для реалізації проекту необхідно закупити близько 170 автобусів (один коштує $120 тисяч). Що ж стосується ціни проїзду, то в звичайному режимі рух буде 3 гривні, а в режимі експрес – 4 гривні (зупиняється не на всіх зупинках і на вимогу пасажирів). В кінці травня буде оголошено відкритий конкурс для перевізників на право обслуговувати нові маршрути.
 

Крім відкриття нових автобусних маршрутів, міська влада має намір закрити 6 таксомоторних маршрутів – №№196, 501, 564, 548, 404 і 458. Причому, як говорить Олександр Козловський, їх можуть закрити протягом місяця, так як вони дублюють основні магістральні маршрути. 
Однак, за словами начальника комунальної служби перевезень КМДА Сергія Савтиря, ці маршрути в списку на закриття далеко не останні. "На сьогоднішній день в столиці 171 таксомотроний маршрут, але в планах протягом двох-трьох років закрити близько 80 маршрутів. Наприклад, в минулому році вже закрили 14 маршрутів, а до кінця цього року закриють близько 12. Це робиться для того, щоб поміняти всю транспортну схему Києва. Приміром, щоб на всіх магістральних маршрутах, таких як проспект Перемоги чи Григоренко, працювали не маршрутки, а автобуси", – говорить Сергій Савтирь.

За матеріалами segodnya.ua
 

 
 

Обратная связь