Интересности города

В Києві почали вимикати гарячу воду

0


З 14 квітня, тобто від сьогодні, «Київенерго» почне планово вимикати гарячу воду в квартирах киян. Це трапляється кожного року, коли компанія проводить тестування теплових мереж, щоб виявити несправності в трубопроводах до того, як почнеться опалювальний сезон. Як правило, гарячу воду вимикають на два-три тижні.


Де і коли не буде води
 
Раніше, ніж в інших столичних районах «брудні тижні» (так кияни жартома називають період, коли гарячої води немає в квартирах) настануть на Таремках, Виноградарі та Біличах, а також частково в Голосіївському, Святошинському та Подільському районах, де з 14 по 28 квітня будуть проводитись гідравлічні випробування тепломереж.  
У травні 2016 року гідравлічні випробування проводитимуться в центрі столиці (район залізничного вокзалу, Ботсаду, Хрещатика і Бессарабської площі), на Оболоні, житлових масивах Відрадний і Теремки, а також в частині Дарницького району, яка забезпечується теплом від Дарницької ТЕЦ.
У червні випробування пройдуть в частині Святошинського району, на житлових масивах Мінський і Микільська Борщагівка.
В липні - на Троєщині, Лісовому масиві і Воскресенці.
В серпні - в мікрорайонах Нивки і Позняки.
 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь