Афиша

Uklon підтримує соціальний проект «H-road»

0


Офіційний імпортер автомобілів Hyundai в Україні, «Хюндай Мотор Україна», проведе прес-конференцію та презентацією соціального проекту «H-road», який спрямований на підтримку культури водіння та дотримання правил дорожнього руху. Одним із спікерів прес-конференції буде директор сервісу виклику авто «Uklon» Павло Лисенко.


Важливим та актуальним аспектом проекту «H-road» є і його невід’ємна благодійна складова, а саме – забезпечення безкоштовного навчання для дітей-сиріт новим навичкам у різних професійних сферах. 
Кожен учасник дорожнього руху зможе приєднатися до проекту «H-road» і своїм власним прикладом підтримати прагнення до ввічливої поведінки на дорозі, а також підкреслити життєву необхідність обов’язкового виконання ПДР, придбавши оригінальний стікер, дизайн якого розроблений відомим українським брендом GAPCHINSKA.
 
Виручені від продажу стікерів кошти підуть на оплату навчання дітей-сиріт навичкам та професіям, які є актуальними відповідно до потреб сьогодення на ринку праці. Зокрема, буде організоване навчання на курсах водіння, IT, дизайну, фінансів, менеджменту тощо.
 
Дата та час проведення прес-конференції: 14 вересня, об 11:30
Місце проведення: УНІАН (вул. Хрещатик, 4)


 
 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь