Транспортные новости

У Львівській раді розповіли, коли у місті запрацює електронний квиток

0


Кілька місяців тому мешканка Львова Анна Ставка звернулася до міської влади з петицією, в якій пропонувала запровадити у місті систему «електронний квиток», аналогічну тій, що працює в європейських містах. Сьогодні на сайті Львівської міської ради оприлюднили офіційну відповідь на цю петицію.

Отже, реалізація проекту у Львові має завершитись до лютого 2018 року. Про це повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Віктор Щир. У 2014 році у Львівській міськраді була створена робоча група з питань впровадження системи безготівкової оплати проїзду у міському пасажирському транспорті. Саме вона спільно з представниками Вінницької міської ради підготували проект Закону "Про внесення змін в Закони України у зв’язку з впровадженням автоматизованої системи оплати проїзду в міському наземному електричному та автомобільному транспорті", яким передбачено внесення змін в ряд Законів України, що дозволять запровадити проект. Однак він тільки перебуває на розгляді у комітетах Верховної Ради.
Якщо закон буде ухвалено, то подальша реалізація проекту триватиме близько двох років. 
 

До серпня 2016 року буде проведено тендер на вибір підприємства, що реалізовуватиме проект. Сам тендер та підписання необхідних документів у міській раді проведуть до січня 2017 року. 
Передбачається, що реалізувати проект будуть за кредитні кошти, які попередньо погодився надати Європейський банк реконструкції та розвитку. Розмір позики складатиме максимум 10 млн євро. 18 березня 2016 року була навіть підписана відповідна угода про наміри між Львівською міською радою та ЄБРР, яка поки не передбачає надання кредитних коштів, адже обсяг та вартість проекту буде точно визначена після проведення передпроектного аналізу. І лише після цього почнеться практична реалізація проекту. Чиновники планують встигнути до лютого 2018 року.

Які будуть квитки та абонементи після впровадження у Львові проекту «Електронний квиток»:
 
- разовий паперовий квиток (70 хвилин поїздки з можливістю безкоштовних пересадок на всі види комунального транспорту);
- разовий електронний квиток (з можливістю здійснення протягом 40 хвилин безкоштовних пересадок);
- короткострокові абонементи – на 1, 2, 3, 5 діб без обмежень числа поїздок;
- довгострокові абонементи – на 1, 6, 12 місяців з обмеженням кількості поїздок або без обмежень кількості поїздок;
- різного роду пільгові персоніфіковані абонементи (для безкоштовного користування, для пільгового користування – учні, студенти).

Засобами оплати проїзду після впровадження електронного квитка будуть:
- паперові квитки придбані поза транспортним засобом;
- безконтактні картки типу MIFARE+;
- банківські платіжні картки;
- оплата за допомогою пристроїв, що підтримують технологію NFC;
- оплата SMS повідомленням.
 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь