Необычные люди, места и штуковины

Соціологи з’ясували, чого хочуть українські жінки на 8 березня

0


На початку лютого Київський міжнародний інститут соціології провів цікаве дослідження: чоловікам ставилося запитання: «Який подарунок ви понад усе хотіли б подарувати коханій жінці на 8 березня?», а жінки відповідали на питання «Який подарунок ви понад усе хотіли б одержати від коханого чоловіка на 8 березня?». Результати опитування свідчать, що українські чоловіки непогано розуміють своїх коханих.
 

Чого хочуть жінки і що їм подарують чоловіки
 
Найпопулярнішим подарунком на 8 березня досі залишаються квіти: їх бажають отримати 23% жінок, проте аж 30% чоловіків мають намір їх дарувати; 10% жінок не чекають від чоловіків ніяких подарунків, крім турботи та уваги, однак лише 6% чоловіків відмітили цей пункт.  
 
Ювелірні прикраси хотіли б отримати в подарунок 9% жінок, і така ж кількість опитаних чоловіків планують їх дарувати.
 
Про романтичну подорож на 8 березня мріють 7% жінок, однак планують її дарувати 6% чоловіків. 

В цьому році вперше серед подарунків-лідерів у жінок – гроші, 6% жінок хотіли б отримати гроші в подарунок, 5% чоловіків планують їх дарувати; парфуми або косметику хотіли б отримати у подарунок 6% жінок, 8% чоловіків планують зробити саме такий подарунок.

Серед жінок 9% відповіли, що не мають людини, від якої вони чекають подарунків, та 5% чоловіків зазначили, що не мають кому їх дарувати.

Опитування проводилось з 5 по 16 лютого в 110 містах України. В ньому взяли участь 2020 респондентів.
 
 

Обратная связь