Афиша

Що робити в Києві цими вихідними 26-27 березня

0


План на вихідні такий: скуповуємось на барахолці, малюємо кавою, займаємось малюванням та дивимось легендарну п’єсу Бомарше.


Йдемо на барахолку
 
26-27 березня на території Арт-заводу Платформа пройде прем'єрний в цьому сезоні Благодійний Кураж Базар. Це найбільша київська барахолка, на якій ви зможете познайомитись з молодими українськими брендами.
Де: Арт-завод «Платформа», вулиця Біломорська, 1;
Коли: 26-27 березня, 12:00.
Вхід вільний.
 

Малюємо кавою
 
В арт-студії «Ліхтарик» Вас пригостять ароматною кавою, а також навчать малювати картини… кавою.
Де: арт-студія «Ліхтарик», вулиця Бастіонна, 5а;
Коли: 26 березня, 12:00;
Скільки коштує: 300 гривень.
 

Вчимося петриківському розпису
 
Петриківський розпис – справжній бренд української культури і мистецтва. Цим декоративним розписом прикрашали побілені стіни хат в багатьох регіонах України: на Київщині, в південних областях, на Поділлі, на Полтавщині, і на Дніпропетровщині.
На майстер-класі ви познайомитесь з секретами петриківського розпису і створите прикрасу для свого дому - розписну дощечку.
Де: Арт-студія «Ліхтарик», вулиця Бастіонна, 5а;
Коли: 27 березня, 12:00;
Скільки коштує: 250 гривень.
 

Дивимось легендарне «Весілля Фігаро»
 
Такої постановки "Фігаро" як в Академічному театрі на Липках Ви ще не бачили! Це справжній карнавал емоцій, пристрастей, несподіваних любовних колізій. Коли почуття досягають кульмінації, героїв несподівано рятує фонтан з водою. Це сценічне видовище нікого не залишить байдужим!
Де: Театр юного глядача на Липках, вулиця Липська, 15/17;
Коли: 27 березня, 18:00;
Скільки коштує: 60-100 гривень.
 

 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь