Афиша

Що робити у Львові в перерві між святами (4-6 травня)

0
Цей робочий тиждень буде коротким – всього три дні, і знову святкові вихідні. Очікуючи на них, можна трохи розважитись. Наприклад ось так:

Сходити в театр на українську класикуТема, яка мабуть ніколи не втратить своєї актуальності – згубний вплив грошей на людину. І не важливо, коли написаний твір, чи поставлена вистава – сторіччя, два, три назад – вона й сьогодні, й через десяток років не сходитиме з театральних афіш. Саме про це класична п’єса «Сто тисяч» авторства геніального Івана Карпенка-Карого, яку ставлять в театрі імені Заньковецької.

Де: Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької, вулиця Лесі Українки, 1;

Коли: 4 травня, 18:00;

Скільки коштує: 50 гривень.

Відвідати музично-поетичний вечір до Дня містаМузично-поетичний вечір «На Юра», що пройде у Львівській філармонії – це один із заходів, що підготували спеціально до Дня народження міста Лева, яке цьогоріч святкує 760 річний ювілей. Львів’яни та гості міста послухають поезію про місто та кохання, котру читатимуть метри поетичного слова – Ігор Калинець, Василь Герасим'юк, Віктор Неборак.

Музикуватимуть – український валторніст, заслужений артист України Василь Пилипчак, український композитор Іван Небесний, український композитор, аранжувальник, музичний виконавець, засновник і перший керівник ВІА "Ватра" Михайло Мануляк.

Де: Львівська обласна філармонія, вулиця Чайковського, 7;

Коли: 5 травня, 19:00;

Скільки коштує: від 40 до 100 гривень.

Фестиваль духових оркестрів6 – 8 травня у Львові вперше відбудеться всеукраїнський фестиваль духових оркестрів та мажореток "Королівський Лев". Програма фестивалю передбачає: марш-паради вулицями міста, концертні виступи на площах, показ шоу-дефіле оркестрів, виступи мажореток в супроводі оркестру, спільне виконання всіма оркестрами заздалегідь визначених творів, спільні репетиції колективів, творчі зустрічі керівників, презентація музичних інструментів, аксесуарів та нотної літератури.

Оркестри виступатимуть не лише в центральній частині міста, але й в одному з найбільших районів Львова – Сихів.

Де: вулиці міста Львова;

Коли: 6-8 травня з 10:00;

Вхід вільний

Концерт Ewa Novel & ShockolaD

 


Новий проект відомої в Україні та Європі групи ShockolaD та  співачки Еwa Novel, яка вражає не лише неповторним, сильним, глибоким афроамериканським голосом, а й традиційними африканськими танцями.

На концерті прозвучать кавер-версії в авторському аранжуванні на основі надзвичайно потужного афроамериканського вокалу.

Де: клуб Picasso, вулиця Зелена, 88;

Коли: 5 травня, 20:00;

Скільки коштує: від 90 до 250 гривень. 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь