Афиша

Скандальна п’єса та театр тіней: найцікавіші події Львова на цьому тижні

0
Щоб легше увійти в робочий ритм після свят – пропонуємо вам відвідати кілька цікавих подій з культурного життя міста Лева.

Концерт «International Jazz Project»10 травня у Львівській філармонії відбудеться єдиний концерт у Львові нового міжнародного джазового проекту Hans Peter Salentin / Laura & Kristina Marti (Germany- Ukraine). Відомі джазові співачки Лаура та Христина Марті представлять спільну програму авторської музики з зірковим музикантом з Німеччини – джазовим виконавцем Хансом Петером Салентіном.
Написані для проекту авторські композиції Салентіна, сестер Марті та піаністки колективу Наталії Лебедевої будуть виконані вперше.

Де: Львівська обласна філармонія, вулиця Чайковського, 7;

Коли: 10 травня, 19:00;

Скільки коштує: від 80 до 250 гривень.


Прем’єра шокуючої п’єси «Раптом минулого літа»Скандальна п’єса «Раптом минулого літа» вперше буде показана в Україні. Це психологічна драма, історія про 40-річного чоловіка, його стосунки з собою і з рідними. На сцені він так і не з’явиться, адже, за сценарієм, в час подорожі на острів його з’їли діти, на яких посягав сексуально. Вистава – суцільний психоаналіз. А образ самого Себастьяна виникає лише крізь роздуми та спогади близьких.

Де: Театр імені Леся Курбаса, вулиця Леся Курбаса, 3;

Коли: 11 травня, 19:00;

Скільки коштує: від 80 до 150 гривень.


Акустичний концерт Сергія Міхалка12 травня в клубі Picasso Сергій Міхалок (екс-лідер гурту «Ляпис Трубецкой», нині є фронтменом колективу Brutto) виступить з програмою «Вечірнє Сонце». Це буде акустичний концерт, на якому Міхалок виконає хіти «Ляпіса» та Brutto.

Де: клуб Picasso, вулиця Зелена, 88;

Коли: 12 травня, 20:00;

Вхід: перші 50 квитків по 150грн.


Театр тіней TeulisТеатр тіней Teulis - це всесвітньо відомий театр тіней, який отримав визнання в багатьох країнах Європи та інших континентів. Постановка театру TEULIS - це оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій.

Де: Театр імені Марії Заньковецької, вулиця Лесі Українки, 1;

Коли: 13 травня, 20:00;

Скільки коштує: від 90 до 420 гривень.
 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь