Афиша

Сергій Бабкін на даху та ДахаБраха в КПІ: що робити в Києві цього тижня

0
Цього тижня починається літо, то ж і настрій має бути відповідний. Його вам забезпечать: 

Понеділок: концерт Bloom Twins
30 травня в столиці сестри Аня і Соня, що виступають під назвою Bloom Twins, дадуть перший у своєму житті концерт в Україні. Вони до 15 років жили в Броварах, а потім переїхали в Лондон, вже на британських берегах професійно зайнялися музикою і стали дуже популярними. Вони їздили в тур з Duran Duran, їх нахвалюють The Guardian і інші британські видання, які порівнюють Bloom Twins з такими гігантами дрім-попу, як The xx і London Grammar.

Де: клуб «Атлас», вулиця Січових Стрільців, 37-41;

Коли: 30 травня, 20:00;

Скільки коштує: 250 гривень, двійнятам та близнюкам вхід за одним квитком;

Вівторок: вивчаємо «Загрози з космосу»
"Загроза з Космосу" - це захоплююче повнокупольне кіно, що створює ефект псевдо 3D (3D-ефект без окулярів), яке познайомить глядача з усіма реальними небезпеками і масштабами трагедій, які може принести нам Космос. Всесвіт таїть в собі багато загадок - і під час перегляду фільму ви дізнаєтеся, які катастрофи вже відбувалися на Землі і до чого вони привели, а також що варто очікувати в майбутньому.
Ви дізнаєтеся, через який вселенської катастрофи вимерли динозаври та інші види тварин 65 мільйонів років тому. Відкриєте для себе подробиці історії Тунгуського метеорита, які до сих пір викликають суперечки вчених, а також які можливі руйнування від падіння на Землю астероїдів.

Де: ATMASFERA 360, вулиця Велика Васильківська, 57/3;

Коли: 31 травня 19:30;

Скільки коштує: від 100 гривень.

Середа: слухаємо Сергія Бабкіна на даху
Почути улюблені пісні в акустичному виконанні можна буде в перший день літа. В цей день легендарний музикант Сергій Бабкін виступить на новому концертному майданчику Roof.

Крім концерту на майбутньому квартирнику вас чекають: душевні розмови з улюбленим музикантом, дивовижна дружня атмосфера і найкрасивіший панорамний вид на центр Києва.

Де: концертний майданчик Roof, вулиця Січових Стрільців 37-41;

Коли: 1 червня, 19:00;

Скільки коштує: від 400 гривень.

Четвер: концерт гурту ДахаБраха
ДахаБраха - унікальний гурт, що відроджує українські традиції, збагачуючи їх сучасним звучанням, в четвер постане перед рідною столичною публікою. Концерт в Києві ДахаБраха - це гарантований незабутній музичний вечір, який надовго залишиться у вашій пам'яті.

Де: ДК КПІ, проспект Перемоги, 37;

Коли: 2 червня, 19:30;

Скільки коштує: від 200 до 650 гривень.

П’ятниця: дивимось справжніх «Ромео та Джульєту»
Постановка "класичного" типу з відповідними костюмами та декораціями чи не найвідомішої п’єси великого Шекспіра. Характери, сама ситуація і життєві мотиви, що лягли в основу сюжету, роблять п’єсу вражаюче правдоподібною і не менш актуальною в наш час, ніж в 1595 році, коли вона буда написана.

Де: Театр драми імені Лесі Українки, вулиця Б. Хмельницького, 5;

Коли: 3 червня, 19:00;
 
 

Обратная связь