Новости сайта

Правила проведення маркетингової Акції «Авто за бонуси Vodafone Bonus»

0


1. Терміни та визначення
UKLON – Товариство з обмеженою відповідальністю «УКЛОН», 04053, м. Київ, вул. Володимира Винниченка, буд. 4, прим. 3 (Організатор Акції).
Vodafone – Приватне Акціонерне Товариство «МТС УКРАЇНА», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15 (Співорганізатор Акції).
Промокод – комбінація з 8 символів (букв латинського алфавіту та цифр), який надає абоненту право на отримання спеціальної пропозиції (знижки) на будь-яку поїздку, замовлену за допомогою он-лайн сервісу виклику авто Uklon.
Програма лояльності Vodafone Bonus – будь-яка маркетингова програма Vodafone, яка надає можливість абонентам отримувати бонуси та обмінювати їх на послуги Vodafone та партнерів Vodafone.
Бонуси – умовні бали, які нараховуються абонентам за виконання умов програми лояльності, та які абонент може обміняти на послуги Vodafone та партнерів Vodafone.
Абоненти – клієнти Vodafone, які користуються послугами мобільного зв’язку.
SMS (Short Message Service) - технологія, яка дозволяє приймати та передавати короткі текстові повідомлення за допомогою мобільного телефону. Входить в стандарти мобільного зв’язку.
Договір – укладений між Vodafone і UKLON договір про надання та використання Промокодів.
Учасники Акції – Клієнти Vodafone, які отримали Промокод в SMS-повідомленні від Vodafone.
Акційні умови – можливість, протягом терміну дії промокоду, один раз отримати Учасником Знижки на послугу перевезення, замовлену за допомогою онлайн сервісу виклику авто Uklon за умови використанням Учасником Промокоду, номер якого вказаний в SMS-повідомленні від Vodafone.
Знижка – знижка у розмірі 30,00 (тридцять) гривень на послугу перевезення, замовлену за допомогою он-лайн сервісу “Uklon” у Мобільному додатку, яка надається Учаснику Акції за умови безготівкового розрахунку за поїздку.
Термін Акції – строк дії Акційних умов, термін протягом якого абоненти Vodafone мають можливість стати учасниками Акції . Термін Акції 22.06.2017 – 31.12.2018 (включно).
Територія проведення Акції – Акція проводиться для жителів міст Києва, Львова, Дніпра та Одеси.
 
2. Мета Акції
Метою проведення Акції є заохочення Учасників до користування послугами та придбання товарів від UKLON та Vodafone.
 
3. Загальні умови проведення Акції
Для участі в Акції абоненту Vodafone Передплата необхідно отримати SMS-повідомлення з Промокодом від Vodafone, замовивши його за умовами Програми лояльності VodafoneБонус:
- абонент передплати Vodafone може отримати промокод в обмін на 300 бонусів, надіславши безкоштовний ussd запит на *777*2*527#, промокод буде надіслано протягом наступного дня з дня замовлення та списання бонусів;
Термін дії кожного промокоду – 60 днів, але не пізніше кінцевого терміну дії Акції. Після закінчення терміну дії промокоду знижка по ньому не надається.
Для реалізації права Учасника скористатися спеціальною пропозицією (знижкою) по промокоду необхідно при замовленні послуги перевезення за допомогою он-лайн сервісу Uklon  мобільний додаток ввести відповідну комбінацію символів, зазначену у Промокоді, у поле «Введіть Промокод».
Один і той самий промокод можна використовувати тільки 1 раз на одну поїздку та тільки в рамках цієї Акції. Повторне використання промокоду не допускається. Якщо перевезення не відбулося з вини Учасника, введений Промокод анулюється та не може бути використаний Учасником при наступній поїздці.
Заміна Промокодів грошовим еквівалентом та або заміна на будь-які інші види матеріальної компенсації – не допускається. Промокоди обміну чи поверненню не підлягають. При втраті Промо-код не відновлюється. Промокоди можуть бути отримані та використані Учасниками лише у відповідності та на умовах цих Правил.
Vodafone та/або UKLON мають право змінити умови Акції, шляхом внесення змін до даних Офіційних умов, при цьому такі зміни та/або доповнення можливі у випадку їх оприлюднення в порядку, що визначений для інформування про правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх розміщення для Учасників, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до цих Офіційних умов;
Рішення Vodafone та UKLON щодо всіх питань, пов’язаних з проведенням Акції, розповсюджуються однаково на всіх Учасників;
Дані Офіційні умови розміщуються на сайтах Vodafone http://www.bonus.vodafone.ua/ та UKLON http://news.uklon.com.ua;
Беручи участь в Акції, Учасники підтверджують, що вони ознайомлені з Офіційними умовами;
Участь Учасника в Акції припиняється після закінчення строку проведення Акції або відсутності підстав вважати Клієнта Учасником.
UKLON не несе відповідальності за не виконання (несвоєчасне виконання) Vodafone /Учасником Акційних умов. Vodafone не несе відповідальності за не виконання (несвоєчасне виконання) UKLON /Учасником Акційних умов та неможливість використання Учасником Промокоду.
Vodafone та UKLON не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставин.
Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої Організатору/Співорганізатору Акції інформації з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (у т.ч. шляхом передачі третім особам). Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних».
Організатор/Співорганізатор Акції гарантує, що під час збору, обробки та подальшого використання отриманої інформації він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо захисту персональних даних, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації, надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави, та у порядку, що визначений чинним законодавством України.
Організатор Акції не вступає в будь-які суперечки стосовно визначення будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання Промо-кодів. Претензії та спори між абонентами Vodafone та Vodafone щодо додаткових привілеїв, наданих чи ненаданих Vodafone, вирішуються останнім самостійно. Організатор Акції не бере на себе відповідальність за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
 Порушення Учасником цих Умов, дотримання їх у неповному обсязі або відмова Учасника від виконання цих Умов автоматично позбавляє його права на отримання Промо-коду. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Організатора/Співорганізатора Акції будь-якої компенсації.
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь