Новости сайта

Правила проведення маркетингової Акції «Авто за бонуси Vodafone Bonus»

0


1. Терміни та визначення
UKLON – Товариство з обмеженою відповідальністю «УКЛОН», 04053, м. Київ, вул. Володимира Винниченка, буд. 4, прим. 3 (Організатор Акції).
Vodafone – Приватне Акціонерне Товариство «МТС УКРАЇНА», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15 (Співорганізатор Акції).
Промокод – комбінація з 8 символів (букв латинського алфавіту та цифр), який надає абоненту право на отримання спеціальної пропозиції (знижки) на будь-яку поїздку, замовлену за допомогою он-лайн сервісу виклику авто Uklon.
Програма лояльності Vodafone Bonus – будь-яка маркетингова програма Vodafone, яка надає можливість абонентам отримувати бонуси та обмінювати їх на послуги Vodafone та партнерів Vodafone.
Бонуси – умовні бали, які нараховуються абонентам за виконання умов програми лояльності, та які абонент може обміняти на послуги Vodafone та партнерів Vodafone.
Абоненти – клієнти Vodafone, які користуються послугами мобільного зв’язку.
SMS (Short Message Service) - технологія, яка дозволяє приймати та передавати короткі текстові повідомлення за допомогою мобільного телефону. Входить в стандарти мобільного зв’язку.
Договір – укладений між Vodafone і UKLON договір про надання та використання Промокодів.
Учасники Акції – Клієнти Vodafone, які отримали Промокод в SMS-повідомленні від Vodafone.
Акційні умови – можливість, протягом терміну дії промокоду, один раз отримати Учасником Знижки на послугу перевезення, замовлену за допомогою онлайн сервісу виклику авто Uklon за умови використанням Учасником Промокоду, номер якого вказаний в SMS-повідомленні від Vodafone.
Знижка – знижка у розмірі 30,00 (тридцять) гривень на послугу перевезення, замовлену за допомогою он-лайн сервісу “Uklon” у Мобільному додатку, яка надається Учаснику Акції за умови безготівкового розрахунку за поїздку.
Термін Акції – строк дії Акційних умов, термін протягом якого абоненти Vodafone мають можливість стати учасниками Акції . Термін Акції 22.06.2017 – 31.12.2017 (включно).
Територія проведення Акції – Акція проводиться для жителів міст Києва, Львова, Дніпра та Одеси.
 
2. Мета Акції
Метою проведення Акції є заохочення Учасників до користування послугами та придбання товарів від UKLON та Vodafone.
 
3. Загальні умови проведення Акції
Для участі в Акції абоненту Vodafone Передплата необхідно отримати SMS-повідомлення з Промокодом від Vodafone, замовивши його за умовами Програми лояльності VodafoneБонус:
- абонент передплати Vodafone може отримати промокод в обмін на 300 бонусів, надіславши безкоштовний ussd запит на *777*2*527#, промокод буде надіслано протягом наступного дня з дня замовлення та списання бонусів;
Термін дії кожного промокоду – 60 днів з моменту отримання. Після закінчення терміну дії промокоду знижка по ньому не надається.
Для реалізації права Учасника скористатися спеціальною пропозицією (знижкою) по промокоду необхідно при замовленні послуги перевезення за допомогою он-лайн сервісу Uklon  мобільний додаток ввести відповідну комбінацію символів, зазначену у Промокоді, у поле «Введіть Промокод».
Один і той самий промокод можна використовувати тільки 1 раз на одну поїздку та тільки в рамках цієї Акції. Повторне використання промокоду не допускається. Якщо перевезення не відбулося з вини Учасника, введений Промокод анулюється та не може бути використаний Учасником при наступній поїздці.
Заміна Промокодів грошовим еквівалентом та або заміна на будь-які інші види матеріальної компенсації – не допускається. Промокоди обміну чи поверненню не підлягають. При втраті Промо-код не відновлюється. Промокоди можуть бути отримані та використані Учасниками лише у відповідності та на умовах цих Правил.
Vodafone та/або UKLON мають право змінити умови Акції, шляхом внесення змін до даних Офіційних умов, при цьому такі зміни та/або доповнення можливі у випадку їх оприлюднення в порядку, що визначений для інформування про правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх розміщення для Учасників, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до цих Офіційних умов;
Рішення Vodafone та UKLON щодо всіх питань, пов’язаних з проведенням Акції, розповсюджуються однаково на всіх Учасників;
Дані Офіційні умови розміщуються на сайтах Vodafone http://www.bonus.vodafone.ua/ та UKLON http://news.uklon.com.ua;
Беручи участь в Акції, Учасники підтверджують, що вони ознайомлені з Офіційними умовами;
Участь Учасника в Акції припиняється після закінчення строку проведення Акції або відсутності підстав вважати Клієнта Учасником.
UKLON не несе відповідальності за не виконання (несвоєчасне виконання) Vodafone /Учасником Акційних умов. Vodafone не несе відповідальності за не виконання (несвоєчасне виконання) UKLON /Учасником Акційних умов та неможливість використання Учасником Промокоду.
Vodafone та UKLON не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставин.
Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої Організатору/Співорганізатору Акції інформації з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (у т.ч. шляхом передачі третім особам). Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних».
Організатор/Співорганізатор Акції гарантує, що під час збору, обробки та подальшого використання отриманої інформації він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо захисту персональних даних, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації, надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави, та у порядку, що визначений чинним законодавством України.
Організатор Акції не вступає в будь-які суперечки стосовно визначення будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання Промо-кодів. Претензії та спори між абонентами Vodafone та Vodafone щодо додаткових привілеїв, наданих чи ненаданих Vodafone, вирішуються останнім самостійно. Організатор Акції не бере на себе відповідальність за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
 Порушення Учасником цих Умов, дотримання їх у неповному обсязі або відмова Учасника від виконання цих Умов автоматично позбавляє його права на отримання Промо-коду. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Організатора/Співорганізатора Акції будь-якої компенсації.
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь