Цього робочого тижня у Львові буде багато цікавого: виступ гурту «Один в каное», виставка про життя в Чорнобильській зоні, а також «розумне» кіно.

Понеділок: слухаємо «Один в каное»
Додатковий сольний концерт «Один в каное» в театрі ім. Марії Заньковецької, де звучатимуть пісні, які були написані за весь час існування гурту.
Де: театр імені Марії Заньковецької, вулиця Лесі Українки, 1;
Коли: 4 квітня, 19:00;
Скільки коштує: 90-290 гривень.
Вівторок: дивимось «Бабу Прісю» в театрі імені Лесі Українки
Жанр вистави “Баба Пріся” можна було б визначити як "сучасна українська народна трагікомедія".
У драмі йдеться про дивну сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній "дуже, дуже, дуже стара" баба Пріся — дещо інфернальна героїня, що товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала дванадцятьох німців.
З нею живуть онук і хвороблива донька, яку свого часу покинув чоловік.
Де: Львівський драматичний театр імені Лесі Українки, вулиця Городоцька, 36;
Коли: 5 квітня, 18:00;
Скільки коштує: 40-80 гривень.
Середа: слухаємо сучасну інструментальну музику
Дует Олени Єременко з відомого львівського гурту Burdon Folk Band та Мартіна Няги, який має назву DuoDuo. Цей нечисленний колектив грає західноєвропейську музику — часом із бароковим, а часом зі скандинавским забарвленням.
Серед інстурментів — скрипка, віолончель, а також середньовічний інструмент морахарпа, який зараз зустрічається хіба у Швеції.
Склад:
Олена Єременко - скрипка, морахарпа
Мартін Няга - віолончель
Гості гурту:
Сніжана Рибальська - французька та галісійська волинки
Любко Мар’яш - перкусія
Де: клуб Underground, вулиця Коперника, 17;
Коли: 6 квітня, 17:00;
Вхід вільний.
Четвер: виставка плакатів про Чорнобиль і Фукусіму
Експозиція присвячена 30-й річниці Чорнобильської катастрофи і 5-й річниці трагедії на Фукусімі.
Міжнародна плакатна акція "30 + 5" – це тематична колекція екологічних плакатів, об’єднана єдиним форматом і колірною гамою зображень. Провідні дизайнери з різних країн світу створили 35 плакатів, що відображають ставлення до минулих подій, акцентувавши увагу на розумінні майбутнього розвитку людства.
Де: Площа Ринок;
Коли: 7 квітня, з 10:00;
Скільки коштує: вхід вільний.
П’ятниця: йдемо в кіно на всю ніч
У львівському кінопалаці ночі кіно стали традицією. Цієї п’ятниці кіномани побачать 3 фільми: комедію «Леді Бос», фантастичний бойовик «Вулиця Монстро, 10», та кінокомедію «Шалений патруль».
Де: «Кінопалац», вулиця Театральна, 22;
Коли: 8 квітня, 18:00;
Скільки коштує: 100 гривень.