Афиша

Обираємо "Міс Львів" та дивимось класичне кіно: що робити у Львові цього тижня

0
Цього тижня в місті Лева багато цікавого на будь-який смак: художні виставки, конкурси краси, фестивалі здорового способу життя.

Виставка живопису, присвячена Львову
Виставка живопису уродженки Євпаторії Оксани Криничної присвячена Львову, про який художниця сказала так: "Львів - дуже мальовниче місто, особливо коли його будинки і бруківку заливає яскраве сонячне світло. Хотіла передати той Львів, у який закохалась з першого погляду, в ті перлинні й різнокольорові відтінки, що заповнюють його вулиці, в безкінченні кафе і квіткові клумби, різнокольорові будинки і старовинні собори. Тут дуже багато кольору, особлива атмосфера і колорит, якими я намагалась наповнити свої полотна. Пейзажі цього міста особливі, вони завжди надихають мене на роботу".

Де: Кав’ярня-галерея «Штука», вулиця Котлярська, 8;

Коли: 16 травня з 12:00 до 20:00;

Вхід вільний.


Обираємо найгарнішу дівчину ЛьвоваКонкурс краси "МісЛьвів" проводиться вже всьоме, щороку захід збирає навколо себе відомих дизайнерів, художників, бізнесменів, громадських діячів, політиків, представників засобів масової інформації регіону та звичайних львів’ян, які прагнуть побачити на власні очі, хто ж представлятиме Львівщину на національному конкурсі краси "Міс Україна".

Де: Львівський театр опери та балету, проспект Свободи, 28;

Коли: 17 травня, 19:00;

Скільки коштує: від 100 до 650 гривень.


Вчимося жити активноІдеєю фестивалю «Жити активно» є популяризація здорового способу життя, поширення інформації про важливість своєчасної діагностики та обстежень, засади превентивної медицини, дієтології, поширення інформації про правила збалансованого харчування та фізичних навантажень.
В програмі фестивалю – майстер-класи з корисних фізичних навантажень, приготування натуральної косметики, розваги для дітей та дорослих.

Де: Площа Ринок;

Коли: 18 травня з 11:00 до 17:00.


День вишиванки у ЛьвовіДень вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.
В цей день у Львові відбудеться парад вишиванок. Початок – 0 10:00 на Площі Ринок.

Де: Львів, Площа Ринок;

Коли: 19 травня, 10:00;

Вхід вільний.

 
Фестиваль класичного кіноФестиваль класичного кіно відбудеться у кінотеатрі "Копернік" з 20 по 25 травня.

Перед кожним фільмом - невелика лекція-презентація від Станіслава Тарасенко, куратора кіноклубу "Silentium".

У програмі - 5 країн, 5 режисерів, 5 шедеврів:

Американський режисер. Біллі Уайлдер, "Квартира" (1960)

Французький режисер. Франсуа Трюффо, "Жюль і Джим" (1961)

Японський режисер. Акіра Куросава, "Охоронець" (1961)

Італійський режисер. Федеріко Фелліні, "Солодке життя" (1960)

Англійський режисер. Альфред Хічкок, "Психо" (1960)

Де: Кінопалац Копернік, вулиця Коперника, 9;

Коли: 29-25 травня;

Скільки коштує: від 30 до 100 гривень. 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь