Транспортные новости

На вихідних в Києві суттєво зміниться робота громадського транспорту

0
У зв'язку з масштабними святкуваннями Дня Києва, які пройдуть цими вихідними, міський транспорт працюватиме по-іншому: з'являться два нових маршрути, кілька інших тимчасово скасують, а ще ряд маршрутів зміняться.
 
28 травня

28 травня в першій половині дня будуть проводитися міжнародні змагання з велосипедного спорту "Horizon Park Race Maidan"\. Велосипедисти їхатимуть за маршрутом: Європейська площа - вул. Хрещатик - вул. Велика Васильківська - вул. Заміська (Любченко) - вул. Антоновича - Либідська площа - вул. Велика Васильківська - вул. Хрещатик - Європейська площа, в роботу громадського транспорту внесені зміни і організовано відповідно:

Орієнтовно з 8:00 до 12:00 автобуси №62 будуть ходити від Контрактової площі до Володимирського узвозу (до будівлі Національної філармонії) і від Ботанічного саду до стадіону ім. Лобановського, а автобуси №114 (R) - від залізничного вокзалу Центральний до вул. Терещенківській і від вул. Милославської до Володимирського узвозу (до будівлі Національної філармонії).

З 12:00 до 17:00 автобуси №114 (R) - від залізничного вокзалу Центральний до вул. Терещенківській і від вул. Милославської до стадіону Динамо ім. Лобановського;

C 8:00 до 17:00 автобуси №5 в напрямку залізничного вокзалу - від вул. Ізюмська до вул. Ямській за чинною трасі, далі - вул. Казимира Малевича, вул. Короленківська, вул. Тарасівська, і за чинним маршрутом; автобуси №24 - від музею історії України у Другій світовій війні до стадіону ім. Лобановського; автобуси №69 - від вул. Литвиненко-Вольгемут до вул. Тарасівській; тролейбуси №3 від залізничного масиву до залізничного вокзалу "Південний"; тролейбуси №5,8,9,17 - від вул. Білицькій, вул. Смілянського, аеропорту "Київ", пл. Космонавтів до вул. Терещенківській; тролейбуси №12 - від вул. Смолича до ст. м. "Либідська"; тролейбуси №14 - від ботанічного саду до ст.м. "Палац спорту"; тролейбуси №40 - від вул. Кадетський гай до Залізничного масиву (вул. Волгоградська).

29 травня

29 травня на час проведення міжнародних змагань "Race Horizon Park Classic" (з 8:00 до 13:00) тролейбуси №40 будуть курсувати від Кадетського гаю до Залізничного масиву (вул. Волгоградська), тролейбуси №42 - від вул. Дегтярівській до Севастопольської площі; автобуси №5 - від залізничного вокзалу до вул. Антоновича за чинною трасі, далі вул. Тверська - вул. Велика Васильківська, далі за діючим маршрутом.

На час проведення "Пробігу під каштанами" (з 8:00 до 12:00) за маршрутом: Михайлівська площа - Володимирський проїзд - Софійська площа - вул. Володимирська - вул. Богдана Хмельницького - вул. Хрещатик - Майдан Незалежності в роботу тролейбусів №6,16,18 і автобусів №24,114 вносяться зміни:

Тролейбуси №6 будуть ходити від Мінського масиву до ст.м. "Лук'янівська";

Тролейбуси №16,18 відповідно від вул. Щусєва та вул. Сошенко до Повітрофлотського шляхопроводу;

Автобуси №24 - від музею історії України у Другій світовій війні до Європейської площі;

Автобуси №114 (R) - від вул. Милославської до стадіону Динамо ім. Лобановського і від залізничного вокзалу Центральний до ст.м. "Площа Льва Толстого".

Час роботи фунікулера 28 і 29 травня продовжено до 23:30.

Який транспорт не ходитиме

28 травня з 8:00 до 10:30 автобуси №21, 62, 73, 101к, 114 (R), 115, 150, 157, 234, 550 і тролейбуси № 30, 31, 47 не ходитимуть.

Весь день 28 травня тролейбуси №14к "Залізничний вокзал Центральний - станція метро" Палац спорту" їздити не будуть.

29 травня з 8:00 до 13:00 автобуси №5,12,19 і тролейбуси №40,42 курсувати не будуть.

Нові тимчасові маршрути

28 травня додатково організовано тимчасовий автобусний маршрут №40ТР "Залізничний масив - вулиця Жилянська" по трасі: вул. Волгоградська - вул. Солом'янська - вул. Протасів Яр - вул. Івана Федорова - вул. Короленківська - вул. Тарасівська - вул. Жилянська - вул. Антоновича - вул. Івана Федорова - вул. Протасів Яр - вул. Солом'янська - вул. Волгоградська.

28 травня з 7:00 до 9:00 на період закриття на вхід станції метро "Вокзальна" додатково організовано роботу автобусів на тимчасовому маршруті №14ТР "Залізничний вокзал Центральний - вул.Тарасівська" по трасі: Залізничний вокзал Центральний - вул. Петлюри - вул. Жилянська - вул. Тарасівська - вул. Саксаганського - вул. Петлюри - залізничний вокзал Центральний.

Пасажири автобусів маршрутів №№14ТР, 40тр мають право користуватися місячними проїзними квитками придбаними для проїзду в тролейбусі.

 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь