Афиша

Марафон японських єдиноборств та кіно на даху: що цікавого у Львові цього тижня

0
Перші літні вечори слід проводити цікаво. Ми підібрали для вас кілька варіантів.

Будо-марафон
У Львові стартував фестиваль будійсько-японської культури, під час якого відбудеться демонстрація традиційних японських бойових мистецтв – Айкідо, Каторі Сінто-Рю та інші.

Де: Виставковий центр «Шувар-Експо», вулиця Хуторівка, 46;

Коли: 6-12 червня, з 10:00;

Вхід вільний.

Вистава «Сватання на Гончарівці»
"Сватання на Гончарівці" – класична українська п’єса авторства Григорія Квітки-Основ’яненка. Ця п’єса є втіленням нашого духу, наших традицій та історії. Вродливі дівчата та мужні хлопці, запальні танці та співи, вир емоцій та почуттів – все це є в цій виставі.

Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької, вулиця Лесі Українки, 1;

Коли: 7 червня, 18:00;

Скільки коштує: від 40 гривень;

П’єса про життя бездомних собак
Головні герої вистави Dogs – безпритульні собаки. Вони постійно голодні, не мають даху над головою… Єдине, що в них є, – це Яр, де вони живуть у зграї чи поодинці.

У Яру, як і в зграї, є свої правила, свої щоденні клопоти та завдання. Собакам бува нелегко роздобути собі їжу, але трапляються і дуже цікаві заняття: хтось полюбляє бавитися, хтось – згадувати своє попереднє життя, інші милуються місяцем, нишпорять, вчаться читати по-людськи чи поводитися як людина. Усіх цих собак об’єднує гордість, яка не дозволяє їм жалітися і скиглити, бо кожен з них – вільний, вони народжуються і вмирають так легко…

Де: Перший український театр для дітей та юнацтва, вулиця Академіка Гнатюка, 11;

Коли: 8 червня, 11:00;

Скільки коштує: від 25 гривень.

Кінотеатр на даху
У Львівському кіноцентрі на вул. Володимира Великого тепер можна дивитись кіно на даху. Нещодавно там відкрився літній майданчик на даху колишнього кінотеатру «Сокіл».
9 червня тут покажуть документальний фільм Еміра Кустуріці – «Марадона».

Де: Lviv Film Center, вулиця Володимира Великого, 14;

Коли: 9 червня, 21:00;

Скільки коштує: від 40 гривень.

Концерт за участю басиста «Океан Ельзи»
10 червня у Львів з концертом приїде дует Дениса Дудко і Ольги Лукачової з проектом MARU. Неординарний дует бас-гітариста "Океан Ельзи" Дениса Дудко та відомої джазової співачки Ольги Лукачової виступить у клубі "Picasso".

Де: клуб Picasso, вулиця Зелена, 88;

Коли: 10 червня, 20:00;

Скільки коштує: від 90 до 250 гривень.
 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь