Афиша

Легендарна Beth Hart та фестиваль дерев’яних скульптур: що цікавого в Києві цього тижня

0
Вівторок: слухаємо справжній блюз від Beth HartПерший і єдиний в Україні концерт неповторної Beth Hart – номінантки премії "Grammy" в номінації "Best Blues Album", номінантки "Bues Мusic Award" в категорії "Contemporary Blues Female Artist", володарка приголомшливого і унікального голосу виступить в Київському Жовтневому палаці вже сьогодні. Таке не можна пропустити!

Де: «МЦКМ» (колишній «Жовтневий палац»), вулиця Інститутська, 1;

Коли: 21 червня, 19:00;

Скільки коштує: від 350 гривень.

Середа: йдемо дивитись на врятовані італійські картини
Поспішайте, адже ця середа – останній день незвичайної виставки, де можна побачити 17 полотен, які були викрадені в листопаді 2015 року з Міського музею Кастельвеккьо в італійській Вероні, а в травні 2016 роки знайдено в Одеській області. Українські прикордонники врятували їх від переправлення контрабандистами в Молдову. Тут представлені твори Рубенса, Тінторетто, Пізанелло, Андреа Мантеньи, Джованні Карото, Джованні Белліні.

Де: Музей імені Ханенків, вулиця Терещенківська, 17;

Коли: 22 червня з 10:30 до 19:30;

Скільки коштує: 20 гривень.

Четвер: вивчаємо англійську в англомовному кіноклубі
Ресурсний центр для викладачів англійської мови, що діє в Києві за підтримки Посольства США в Україні, запрошує всіх бажаючих на засідання англомовного кіноклубу.
У четвер, 23 червня, тут буде показаний фільм "Бойовий кінь" – військова драма Стівена Спілберга, екранізація повісті Майкла Морпуро. В стрічці режисер досить оригінально зобразив події першої світової війни на прикладі долі коня на ім'я Джої. Провідною ідеєю фільму є схожість людей по різні боки лінії фронту в своїх людських цінностях і прагненнях, і спроба передати жорстокі реалії воєнного часу в пом'якшеному і мелодраматичному тоні.

Де: Ресурсний центр при посольстві США, вулиця Сковороди, 2;

Коли: 23 червня, 15:00;

Скільки коштує: вхід вільний.

П’ятниця: фестиваль дерев’яних скульптур
у "Парку Київська Русь" пройде Міжнародний фестиваль дерев'яних скульптур. Дивовижний світ слов'янських казок і билин буде втілений в дерев'яних скульптурах, які розташуються на березі мальовничого озера. На цей фестиваль приїдуть найкращі майстри України та інших країн. Вони кілька днів будуть творити свої шедеври, перетворюючи дерево в образи історичних постатей, казкових і билинних героїв.

Де: «Парк Київська Русь»

Коли: 24 червня з 10:00;

Скільки коштує: за ціною вхідного квитка (100 гривень). 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь