Афиша

Ліпимо із глини та слухаємо український рок: що робити цими вихідними у Києві (19 - 20 березня)

0


Вихідний день треба використати розумно – навчитись чомусь новому або дізнатись про щось цікаве. Ми вам в цьому допоможемо. Отже, цього вікенду ми пропонуємо:


Навчитися гончарній справі
 
На майстер-класі ви навчитесь стародавньому ремеслу, яке споконвіку передавалося з покоління в покоління і завжди заворожувало своєю геніальною простотою і унікальністю. Глина - натуральний матеріал, який піддається рукам і дозволяє створювати неймовірне розмаїття форм! Наші предки вірили, що глина піддається не тільки рукам людини, який до неї доторкається, а й його душі, саме тому з гончарним ремеслом пов'язано безліч легенд і традицій. Навчитися створювати глиняні предмети інтер'єру - це чудова можливість відпочити душею і тілом, створити прекрасні подарунки для своїх близьких і прикрасити власний будинок.

Де: арт-студія «Ліхтарик», вулиця Бастіонна, 5а;
Коли: субота – 11:00; 15:00; 17:00, неділя – 11:00; 15:00; 17:00. 
Скільки коштує: Вартість заняття для дітей 100 гривень, для дорослих – 150. 
 

Послухати концерт гурту Скай
 
Гурт родом із Тернополя дає концерт в столиці! Ви почуєте найкращі пісні колективу, який наразі є чи не найпопулярнішим рок-гуртом в Україні.

Де: клуб Atlas, вулиця Січових Стрільців, 37-41;
Коли: 19 березня, 19:00;
Скільки коштує: від 170 до 500 гривень.
 

Навчити дітей столовому етикету
 
На занятті зі столового етикету вашу дитину навчать як правильно вести себе за обіднім столом, як сервірувати стіл, якими столовими приборами і коли користуватися. Наприклад, поширена помилка - кусати хліб. За правилами, його необхідно відламувати лівою рукою. Саме для цього в ресторанах з правильною сервіровкою угорі ліворуч над основною тарілкою розміщують невелике хлібне блюдце.
Навчання проводять викладачі ВНЗ та відомі ресторатори.

Де: дитячий клуб «Знайка», вулиця Верхній Вал, 24;
Коли: 19 березня, 11:00;
Скільки коштує: 120 гривень за годину, при замовленні відразу 4 занять – 320 гривень.
 

Піти на екскурсію в метро
 
Під час цієї екскурсії ви дізнаєтесь багато цікавого про київські станції метро: старі та нові, про найглибші та ті, що на поверхні, про те, якими вони могли б бути і якими стали.
Учасники екскурсії відвідають станції: «Політехнічний інститут», «Вокзальна», «Університет», «Театральна», «Хрещатик», «Арсенальна», «Дніпро», «Гідропарк», «Майдан Незалежності»,  «Поштова площа», «Контрактова площа», «Мінська», «Площа Льва Толстого»,  «Олімпійська», «Золоті ворота»,  «Славутич»,  «Вирлиця». 

Де: початок екскурсії на станції метро «Золоті Ворота»;
Коли: 20 березня о 13:00;
Скільки коштує: 80 гривень
 

Подивитись в театрі «Наталку Полтавку» Котляревського
 
Закономірно, що Національний театру ім. Івана Франка звертається до творчості Івана Котляревського  - засновника професійного українського театру, родоначальника української літератури, драматургії. Це прочитання «франківцями» класичного твору "Наталка Полтавка" має на меті, перш за все, просвітницьку та естетичну місію. Театр намагається через яскраву гру, музику, сценічну театральну метафору прилучити молоде покоління до кращих зразків національної культурної спадщини.

Де: Національний академічний театр ім. Івана Франка, площа Франка, 3;
Коли: 20 березня, 21:00;
Скільки коштує: від 20 до 120 гривень.
 


 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь