Афиша

Куди піти в Києві на цьому тижні 21-25 березня

0


На цей робочий тиждень у нас план такий: живопис, трохи театру і багато музики.
 

Понеділок: пишемо «картину маслом»
 
За свою багатовікову історію живопис олійними фарбами переживав багато метаморфоз - удосконалювалась техніка, з'являлися нові стилі, набували популярність ті чи інші жанри. Незмінною залишалася популярність олійних фарб серед художників різних епох і країн. Від представників тріумфальної епохи Відродження до химерного бароко, від строгих академістів до норовливих імпресіоністів, від прогресивних модерністів і до наших днів олійний живопис чудово допомагає здійснювати найгеніальніші творчі задумки. Ми пропонуємо Вам спробувати свої сили в цьому виді живопису на майстер класі у понеділок. Всі матеріали для малювання надає студія.

Де: Арт-студія «Ліхтарик», вулиця Бастіонна, 5а;
Коли: 21 березня 16:00;
Скільки коштує: 250 гривень.
 

Вівторок: дивимось «Кайдашеву сім’ю»
 
Класична п’єса Івана Нечуя-Левицького. Сюжет "Кайдашевої сім'ї" охоплює події, що відбулися у великій селянській родині Кайдашів. Ми зустрічаємося з героями: Кайдашем, його дружиною Марусею та двома їх синами Карпом і Лавріном в переломний момент існування сім'ї, коли дорослішають діти, обирають собі пару і починається інше життя. У цій виставі сміх лунає крізь сльози і навпаки. Комічні і драматичні ситуації, в які потрапляють персонажі, взяті із самого життя.

Де: Національний академічний театр імені Івана Франка, площа Франка, 3;
Коли: 22 березня, 19:00;
Скільки коштує: від 20 до 120 гривень.
 

Середа: милуємось роботами відомих імпресіоністів 
 
Ожилі картини з тематичним музичним супроводом створюють особливу атмосферу, завдяки якій кожен зможе відчути себе не просто глядачем, а частиною сюжету.
На виставці "Імпресіонізм. Всі грані" перед Вами постануть цифрові проекції картин-шедеврів Едуарда Мане, Огюста Ренуара, Поля Сезанна, Клода Моне, Камиля Піссарро, П’єра. Сіньяка, Поля Гогена, Вінсента Ван Гога та інших художників, чиї роботи давно включені в скарбницю світових творів мистецтва.
Єдиний аудіо-візуальний простір, створене за допомогою 52-х проекторів та унікальної технології A-Sense, дає реальний ефект присутності і дарує відвідувачам незабутнє занурення у фантастичний світ сяючого кольору і поетичних образів мистецтва імпресіоністів.
 
Де: A-Gallery в ТРЦ ART MALL, вулиця Заболотного, 37;
Коли: 21 березня з 10:00 до 22:00;
Скільки коштує: 50-80 гривень.

Четвер: слухаємо гурт «ШАNА»
 
ШАNА - один з найпотужніших молодих українських гуртів, що сміливо вривається до музичного простору країни і вже встигла завоювати визнання слухачів.
Тонке сплетіння текстів з етнікою і електронними вкрапленнями. Дивовижне поєднання потужних музичних аранжувань в стилі альтернативи і hard-rock з глибокими смислами і ліричними відступами. Живі виступи ШANA не залишають байдужим жодного слухача і ще довгий час нагадують про себе мурашками по всьому тілу.
24 березня в київському клубі Atlas команда представить свій дебютний альбом, що має назву «Молюсь».

Де: клуб Atlas, вулиця Січових Стрільців 37-41;
Коли: 24 березня, 20:00;
Скільки коштує: 100-200 гривень.
 

П’ятниця: йдемо на благодійний концерт гурту «Друга Ріка»
 
Благодійний Концерт однієї з кращих рок груп України "Друга Ріка" у супроводі симфонічного рок-оркестру "Наона".

Де: Жовтневий палац, вулиця Інститутська, 1;
Коли: 25 березня, 19:00;
Скільки коштує: 250-1050 гривень.

 


Ви можете швидко і комфортно доїхати до майбутнього заходу, замовивши таксі на нашому сайті
 
 
 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь