Афиша

Куди піти в Києві цими вихідними (2-3 квітня)

0


Цього вікенду ми пропонуємо вам послухати рок-хіти у виконанні симфонічного оркестру, сходити на виставу за участю Віктора Шендеровича та подивитись трагічне і водночас комічне кіно.


Концерт «Рок Симфонія»
 
На концерті ви почуєте відомі рок-хіти у виконанні симфонічного оркестру. Злиття віртуозних інструментів хор і оркестру створює неймовірні відчуття. Емоції на концерті змінюються від бурхливого захоплення до тихої ліричної насолоди мелодійними звуками.
 
Де: Палац «Україна», вул. В. Васильківська, 103;
Коли: 2-3 квітня, 19:00;
Скільки коштує: від 330 до 1550 гривень.
 

Ярмарка «Книжковий Медвін»
 
З 1 по 3 квітня у виставковому залі НСК "Олімпійський" на території стадіону відбудеться 10-й весняний книжковий ярмарок "Книжковий Медвін".
Тут будуть представлені книги на будь-який смак, будуть проходити цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, автограф-сесії улюблених письменників. Куратори культурної програми виставки - брати Капранови.

Де: НСК «Олімпійський», Спортивна площа, 1;
Коли: 2-3 квітня;
Вхід вільний
 

Ніч трагікомічного кіно
 
Цього разу в рамках кіноночі – цікаві британські та ірландські роботи, що за жанром є трагікомедіями. 

"Шестизарядник"
Короткометражний фільм про один з днів містера Доннелі. Що робити, коли в один день ти дізнаєшся про смерть дружини в лікарні, а по дорозі додому на твоїх очах помирає ще багато людей?

"Залягти на дно в Брюгге" 
Головний герой фільму, Рей, професійний кілер. Під час останнього завдання він випадково вбиває дитину. Його бос Гарі відсилає Рея з колегою Кеном в місто Брюгге, щоб там пересидіти. Саме в цьому місті Рей переосмислює своє життя.

"Ірландець"
 Цей фільм розповідає про життя найцинічнішогоі, на перший погляд, непрофесійного поліцейського Джеррі Бойла. 

"Голгофа"
Джеймс - католицький священик в маленькому містечку. Він слухає покаяння прихожан і дізнається від них про сексуальні домагання з боку вже покійного священнослужителя.
Щоб звернути увагу на існуючу проблему, парафіяни збираються вбити свого пастиря і попереджають його про це. 
 
Де: арт-простір «Циферблат», вулиця Володимирська, 49а;
Коли: 2 квітня, 23:00;
Скільки коштує: 90 гривень.
 

Вистава «Как таскали пианино» з Віктором Шендеровичем
 
Письменник-сатирик Віктор Шендерович, зірка світового класу - джазовий піаніст Ігор Бріль і джаз-квінтет Brill-Jazz написали музичний спектакль "Як тягали піаніно", який, за словами Шендеровича, розповідає "про різні часи в яких ми жили - і про джаз, який повсякчас опинявся до місця". 
Цей спектакль - синтез справжньої музики і гумору Віктора Шендеровича. Учасники постановки запрошують глядачів в подорож по ХХ століттю, іронічний вояж крізь часи і країни під улюблені композиції.
Вистава об'їздила багато країн, але в Києві її зіграють вперше! 

Де: Жовтневий палац, вулиця Інститутська, 1;
Коли: 3 квітня, 19:00;
Скільки коштує: від 170 до 1050 гривень.
 Ви можете швидко і комфортно доїхати до майбутнього заходу, замовивши таксі на нашому сайті
 
 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь