Афиша

Куди піти 8 березня в Києві

0


Вихідні, навіть і святкові, найкраще проводити не на дивані. В Києві занадто багато цікавого, щоб марнувати цілий день, не дізнавшись нічого нового та не отримавши нових вражень. Спеціально до 8 березня ми зібрали для вас найцікавіші події, що відбуватимуться в місті в цей день.


Виставка фіалок
 
Яке ж 8 березня без квітів? Цього дня в музеї історії Києва їх буде вдосталь: там проходить виставка фіалок, де представлено понад 300 видів цих рослин – від звичайних кімнатних до рідкісних колекційних. 

Де: Музей історії Києва, вулиця Богдана Хмельницького, 7;
Коли: 8 березня з 11:00 до 19:00;
Скільки коштує: вхід вільний.
 

Концерт ТНМК зі Слобожанським оркестром
 
"Симфонічний хіп-хоп" - спільне шоу гурту ТНМК та оркестру "Слобожанський". Перший свій концерт з оркестром ТНМК відіграли 29 березня 2013 року в Харківському театрі опери та балету. В програмі шоу - пісні ТНМК в обробці диригента Юрія Яковенко. В такому «прочитанні» звичні нам пісні ТНМК звучать по-новому, ніжно та чуттєво. Те що треба до свята!

Де: Національний академічний театр ім. Івана Франко (пллоща Івана Франко, 3);
Коли: 8 березня, 20:00; 
Скільки коштує: від 200 до 850 гривень.
 

Екскурсія «Жіночі історії»
 
Навіть заснування Києва не обійшлося без жінки, тому зовсім не дивно, що з глибокої давнини жінки відігравали значну роль в політичній, духовній, культурній життя міста. Екскурсія «Жіночі історії» проведуть вас по місцях, які пов'язані з цікавими та неординарними жінками, що залишили слід в історії Києва.

Де: збір на вулиці Ільїнській, 12;
Коли: 8 березня в 12:00;
Скільки коштує: 80 гривень;
Тривалість: 3 години.
 

Мюзикл Comme il faut
 
Київський театр мюзиклу "Comme il faut" представляє свою нову постановку - "Мерилін Монро. Образ що затьмарив життя".  Мюзикл, наповнений жіночим чарівністю і шармом, романтичними почуттями, красою, любов'ю і трагедією одночасно. Неповторна Мерилін Монро постане перед глядачем у різні періоди свого життя і розповість свою історію. 

Де: ДК КПІ, пр. Перемоги, 37;
Коли: 8 березня в 19:00;
Скільки коштує: від 120 до 490 гривень.
 

Вистава «Обережно – жінки»
 
Французький художник Серж закохується в трьох жінок одразу. Вони різні, але всі йому однаково дорогі: наївна студентка Сорбонни Лулу, пристрасна, груба барменша Жаклін і витончена світська дама Марісабель. У цій ситуації чоловік прагне тільки до одного: щоб його жінки не дізнались, що жодна з них не «єдина» для Сержа.

Де: Київський театр юного глядача на Липках (вул. Липська 15/17);
Коли: 8 березня в 18:00;
Скільки коштує: 50 гривень.
 


 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь