Афиша

Концерт Pur: Pur та голографічний театр: що робити в Києві цього тижня

0


Свята закінчились, час працювати, однак це не означає, що скінчились і розваги: цього тижня ми пропонуємо такі заходи:Згадуємо історію про панночку-відьму та київського бурсака ХомуВистава «Мене звати Хома Брут» - це історія-притча про людей. Про їх віру і невіру. Про любов і убивство. Про наш хутір, на якому серед нас живе саме зло. Це всім відома історія про бурсака Хому і дочку пана сотника, за повістю "Вій" Миколи Васильовича Гоголя. 

Де: Малий зал палацу «Україна», вулиця Велика Васильківська, 103;

Коли: 10 травня, 19:00;

Скільки коштує: від 100 до 250 гривень;


Йдемо на ілюзорно-гумористичне шоуMagic & Improv Show - це гумористично-магічне шоу, мікс з яскравих ілюзій і миттєвих гумористичних постановок за участю глядачів. Простіше кажучи - це вечір фокусів і іскрометних жартів.
Спеціальний гість вечора: шоумен, актор і ведучий радіо Європа плюс - Сергій Комаровський.

Де: Український дім, вулиця Хрещатик, 2;

Коли: 11 травня, 19:00;

Скільки коштує: від 100 до 200 гривень.


Дивимось «Маленького принца» в голографічному театріАктори та голограми на одній сцені! Все це стало можливим в новому голографічному  театрі доповненої реальності «Visual Fusion». Історія, зображена в романі Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц", оживає в новому форматі - з піксельною анімацією та голографічними елементами.

Де: голографічний театр «Visual Fusion», ТЦ «Мармелад», вулиця Борщагівська, 154;

Коли: 12 травня о 12:00;

Скільки коштує: від 50 до 195 гривень.


Концерт Pur: PurPur: Pur - український інді-поп гурт з Харкова. На Батьківщині гурт швидко став популярним завдяки легкому, приємному і мелодійного звучання власних пісень. Pur: Pur став головним відкриттям останнього національного відбору на конкурс «Євробачення».

Де: клуб «Atlas», вулиця Січових Стрільців, 37-41;

Коли: 13 травня, 19:00;

Скільки коштує: від 120 до 400 гривень; 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь