Афиша

Концерт Pur: Pur та голографічний театр: що робити в Києві цього тижня

0


Свята закінчились, час працювати, однак це не означає, що скінчились і розваги: цього тижня ми пропонуємо такі заходи:Згадуємо історію про панночку-відьму та київського бурсака ХомуВистава «Мене звати Хома Брут» - це історія-притча про людей. Про їх віру і невіру. Про любов і убивство. Про наш хутір, на якому серед нас живе саме зло. Це всім відома історія про бурсака Хому і дочку пана сотника, за повістю "Вій" Миколи Васильовича Гоголя. 

Де: Малий зал палацу «Україна», вулиця Велика Васильківська, 103;

Коли: 10 травня, 19:00;

Скільки коштує: від 100 до 250 гривень;


Йдемо на ілюзорно-гумористичне шоуMagic & Improv Show - це гумористично-магічне шоу, мікс з яскравих ілюзій і миттєвих гумористичних постановок за участю глядачів. Простіше кажучи - це вечір фокусів і іскрометних жартів.
Спеціальний гість вечора: шоумен, актор і ведучий радіо Європа плюс - Сергій Комаровський.

Де: Український дім, вулиця Хрещатик, 2;

Коли: 11 травня, 19:00;

Скільки коштує: від 100 до 200 гривень.


Дивимось «Маленького принца» в голографічному театріАктори та голограми на одній сцені! Все це стало можливим в новому голографічному  театрі доповненої реальності «Visual Fusion». Історія, зображена в романі Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц", оживає в новому форматі - з піксельною анімацією та голографічними елементами.

Де: голографічний театр «Visual Fusion», ТЦ «Мармелад», вулиця Борщагівська, 154;

Коли: 12 травня о 12:00;

Скільки коштує: від 50 до 195 гривень.


Концерт Pur: PurPur: Pur - український інді-поп гурт з Харкова. На Батьківщині гурт швидко став популярним завдяки легкому, приємному і мелодійного звучання власних пісень. Pur: Pur став головним відкриттям останнього національного відбору на конкурс «Євробачення».

Де: клуб «Atlas», вулиця Січових Стрільців, 37-41;

Коли: 13 травня, 19:00;

Скільки коштує: від 120 до 400 гривень; 
 

Обратная связь