Афиша

Концерт Океан Ельзи та багато фестивалів: що робити у Львові цими вихідними

0
Нехай літо й не балує погодою, але за будь-яких метеумов у Львові цікаво.

Фестиваль OneDayShop
OneDayShop - це одноденний дизай-маркет або як в народі кажуть, ярмарок, на якому збираються молоді та перспективні hand-made виробники зі всієї України.

Цей захід подарує вам нові знайомства, конкурси та розваги, море призів та веселощів, буде вулична їжа, прохолодні напої та крута музична програма від молодих і перспективних діджеїв.

Де: вулиця Коперника, 17;

Коли: 11 червня з 13:00 до 20:00;

Вхід вільний

Концерт «Океану Ельзи»
Найкращий музичний гурт в історії України знову завітав з концертом до рідного міста. Живий звук, найкращі хіти і неймовірна харизма Святослава Вакарчука! Це «Океан Ельзи», чи потрібні ще слова?

Де: Арена-Львів, вулиця Стрийська, 199;

Коли: 11 червня 20:00;

Скільки коштує: від 250 до 2500.

Фестиваль мотокросу
Львів’ян та гостей міста запрошують взяти участі у Galicia Motocross Fest.

Фестиваль мотокросу проводиться з метою розвитку масового мотоспорту, відновлення легендарної мототраси "Майорівка" та популяризації активного способу життя.

В його рамках буде організовано Відкритий Кубок Льова з мотокросу.

Де: Винниківський лісопарк;

Коли: 12 червня, 11:00;

Вхід вільний

Фестиваль казок
11 червня 2016 року стартує четверта едиція Міжнародного благодійного фестивалю казок "KAZ.KAR.", який відбуватиметься у місті Львові до 14 червня 2016 року.

Основні події у межах програми Фестивалю будуть розгортатись в Театрі естрадних мініатюр "І люди, і ляльки", Драматичному театрі ім. Лесі Українки, Театрі "СПІРОГРАФ", Центрі Культурно-Мистецьких Ініціатив та Національній галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького.
 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь