Афиша

Концерт Океан Ельзи та багато фестивалів: що робити у Львові цими вихідними

0
Нехай літо й не балує погодою, але за будь-яких метеумов у Львові цікаво.

Фестиваль OneDayShop
OneDayShop - це одноденний дизай-маркет або як в народі кажуть, ярмарок, на якому збираються молоді та перспективні hand-made виробники зі всієї України.

Цей захід подарує вам нові знайомства, конкурси та розваги, море призів та веселощів, буде вулична їжа, прохолодні напої та крута музична програма від молодих і перспективних діджеїв.

Де: вулиця Коперника, 17;

Коли: 11 червня з 13:00 до 20:00;

Вхід вільний

Концерт «Океану Ельзи»
Найкращий музичний гурт в історії України знову завітав з концертом до рідного міста. Живий звук, найкращі хіти і неймовірна харизма Святослава Вакарчука! Це «Океан Ельзи», чи потрібні ще слова?

Де: Арена-Львів, вулиця Стрийська, 199;

Коли: 11 червня 20:00;

Скільки коштує: від 250 до 2500.

Фестиваль мотокросу
Львів’ян та гостей міста запрошують взяти участі у Galicia Motocross Fest.

Фестиваль мотокросу проводиться з метою розвитку масового мотоспорту, відновлення легендарної мототраси "Майорівка" та популяризації активного способу життя.

В його рамках буде організовано Відкритий Кубок Льова з мотокросу.

Де: Винниківський лісопарк;

Коли: 12 червня, 11:00;

Вхід вільний

Фестиваль казок
11 червня 2016 року стартує четверта едиція Міжнародного благодійного фестивалю казок "KAZ.KAR.", який відбуватиметься у місті Львові до 14 червня 2016 року.

Основні події у межах програми Фестивалю будуть розгортатись в Театрі естрадних мініатюр "І люди, і ляльки", Драматичному театрі ім. Лесі Українки, Театрі "СПІРОГРАФ", Центрі Культурно-Мистецьких Ініціатив та Національній галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького.
 
 

Обратная связь