Афиша

Концерт "Океанів" на "Олімпійському" та водяна битва у Гідропарку: що робити в Києві цими вихідними

0
Виставка врятованих картинНа виставці можна побачити 17 полотен, які були викрадені в листопаді 2015 року з Міського музею Кастельвеккьо в італійській Вероні, а в травні 2016 роки знайдені в Одеській області: українські прикордонники врятували їх від переправлення контрабандистами в Молдову. Тут представлені твори Рубенса, Тінторетто, Пізанелло, Андреа Мантеньї, Джованні Карото, Джованні Белліні.

Де: музей Ханенків, вулиця Терещенківська, 17;

Коли: до 22 червня з 10:00 до 17:00;

Скільки коштує: вхід - 20 гривень, студентам - 10 гривень, школярам і пенсіонерам – 5.

Концерт Океан Ельзи на НСК «Олімпійський»
В рамках свого світового туру група Океан Ельзи виступить на НСК "Олімпійський" з яскравою програмою, що складається з нових і добре відомих пісень. На концерті буде презентовано новий альбом, до якого увійшли вже відомі слухачам пісні: "Мить", "Не твоя війна", "Життя почінається знов".

Де: НСК "Олімпійський", Спортивна Площа, 1;

Коли: 18 червня, 20:00;

Скільки коштує: від 350 гривень.

«Водяна битва» в Гідропарку
В Гідропарку відбудеться перша цього літа «Водяна битва», нарешті погода дозволяє проводити такі заходи. На битву можна брати з собою все, з чого ллється вода і чим не можна поранити інших людей - пластмасові пляшки, бутлі, відра, тазики, водні пістолети, кулемети і все в цьому дусі.

Де: збір біля метро "Гідропарк" о 13:00.

Коли: 19 июня о 13:00

Вхід вільний

Благодійна «Барахолка»
Цього разу популярна серед киян «Барахолка» буде повністю благодійною. Крім шопінгу, пройдуть виступи двох груп - українського хедлайнера ДахаБарха в суботу о 18:00 і гостей з Грузії MGZAVREBI в неділю о 18:00.

Мета заходу - разом з Українською біржею благодійності зібрати 500 000 гривень на серцеві окклюдери для дітей.
У програмі: велика зоряна алея, лайв групи разом з діджеями, перформанси та різні активності.

Де: арт-завод «Платформа», вулиця Біломорська, 1;

Коли: 18-19 червня c 11:00;

Скільки коштує: 70 гривень; діти до 12 років, пенсіонери та інваліди – безкоштовно;

Космічний эко-фест
У програмі: 14 тематичних зон з розвагами, шоу-програмою, атракціонами для дорослих і дітей, ярмарок еко-товарів, дегустації і просто смачна і корисна їжа, лекції та активності по екології життя та побуту, спортивні змагання, майстер-класи та показові виступи , сферичне кіно.

Де: ВДНГ, вулиця Академіка Глушкова, 1

Коли: 18-19 червня з 11:00

Скільки коштує: 35-50 гривень

 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь