Афиша

Кіно про шахи, Шевченкіана та фестиваль йоги: куди піти у Львові на вихідних 12 - 13 березня

0


Наша традиційна підбірка найцікавіших подій культурного життя міста. На цих вихідних у Львові буде "шахове" кіно, вистави за творами Тараса Шевченка, вражаючі виставки молодих художників та багато іншого.


Виставка ілюстрацій Оксани Ковальчук
 
На виставці Оксани Ковальчук, молодої художниці-ілюстратора, будуть представлені декілька стилів та технік, кожна з яких має свою особливість. Кожна її робота надихає та змушує замислитись. 
Де: вулиця Староєврейська, 18;
Коли: 12-13 березня з 10:00;
Скільки коштує: вхід вільний.
 

Виставка «Мистецька Шевченкіана»
 
Виставка «шевченкіани», влаштована з нагоди 202-ліття від дня народження Тараса Шевченка, продовжує традицію щорічних Шевченківських виставок, започаткованих Національним музеєм у Львові 1914 року.
Цього року вона представляє чотири оригінальні твори Т. Шевченка із колекції музею, пам’ятки пов’язані з особою Великого Кобзаря, а також вибрані твори із довоєнної музейної шевченкіани.
Де: Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20);
Коли: 12-13 березня з 10:00;
 

Перегляд фільмів про шахи
 
Львівський Кіноцентр до Чемпіонату світу з шахів серед жінок підготував спеціальну програму. У суботу, 12 березня, о 15:00 год. транслюватимуть фільм "Сьома печатка". У неділю, 13 березня, о 15.00 год. – фільм "Фламандська дошка" (російською мовою).
Сьома печатка
Жанр: фентезі, драма
Країна: Швеція
Режисер: Інґмар Берґман
Актори: Ґуннар Бьернстранд, Макс фон Сюдов, Бенгт Екерот, Нільс Поппе, Бібі Андерссон
Хронометраж: 95 хв.
У середині XIV століття лицар Антоніус Блок і його зброєносець повертаються після десяти років хрестових походів до рідної Швеції. Блок втомився від життя і не бачить навколо себе нічого, заради чого варто було б продовжувати тягнути своє існування. Але він хоче переконатися в тому, що Бог – є...
 

Фламандська дошка
 
Жанр: трилер
Країна: Великобританія, Іспанія, Франція
Режисер: Джим МакБрайд
Актори: Кейт Бекинсейл, Джон Вуд, Шинед Кьюсак
Хронометраж: 110 хв.
Джулія працює реставратором картин, і черговим її завданням стає твір фламандського художника Пітера ван Гюйс "Гра в шахи". Її власник, дон Мануель, збирається продавати картину, оскільки йому нічим розплачуватися з боргами. Але під час рентгену Джулія виявляє другу картину, приховану під полотном. Роботодавець Джулії Менчу радить дівчині звернутися до фахівця з фламандського живопису Альваро. Незабаром Джулія і Менчу, так і не дізнавшись нічого нового про таємничу картину, відправляються до маєтку дона Мануеля, який допомагає їм правильно перевести напис на другій картині – "Хто Убив Лицаря". Незабаром Джулії стає зрозуміло, що вся розгадка полотна криється в шахівниці, зображеній на картині.
Де: Львівський Кіноцентр, вулиця Володимира Великого, 14а;
Коли: 12-13 березня;
 
Вистава «Великий Льох»
 
Композиція вистави "Великий льох" збудована на ґрунті пророцтва Тараса Шевченка в однойменному поетичному творі про врата до Раю. Театральне дійство - це історія двох мандрівних кобзарів, які через слово та спів пробують актуалізувати пошуки тих врат, мандруючи географією образів та поезій. Тіло вистави формують поезії Т.Г. Шевченка "Великий льох", "Москалева криниця" та збірка переспівів "Давидових псалмів".
Де: Львівський драматичний театр імені Лесі Українки, вулиця Городоцька, 36;
Коли: 12 березня, 18:00;
Скільки коштує: від 40 до 80 гривень.
 

Yoga фестиваль
 
Львів порадує жителів і гостей міста першою в місті масштабною подією в світі йоги - фестивалем "Дні Львівської йоги". 13 березня в спорт комплексі "Грація" зберуться провідні йоги Львова та приїдуть найкращі інструктори зі всієї України.
Програма на 13 березня:
10:00-12:00 - Сергій Пляшечка "Енергетичні комплекси." (Yoga23, Львів)
12:15-14:30 - Геннадій Болгов "Робота з черевною порожниною." (Ішвара Йога, Київ)
14:30-15:15 - Перерва
15:15-17:00 - Жанна Потапова "Сахаджа Дгауті Крійя" (Львів)
17:15-19:15 В'ячеслав Гуцалюк "Здоровий хребет" (Київ)
19:30 - 21:00 - Ксенія Льовенський "Йога-нідра" (Анахата-йога, Одеса)
Де: спортивний комплекс «Грація», вулиця Щирецька, 36;
Коли: 13 березня в 10:00;
Скільки коштує: від 200 до 300 гривень.
 
Приємних вихідних!
 
Ви можете швидко і комфортно доїхати до майбутнього заходу, замовивши таксі на нашому сайті

 

 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь