Афиша

Граємо на гітарі, вчимося малювати, дивимось українську класику: чим зайнятися в Києві цього тижня (14-17 березня)

0


В Києві є безліч місць, де можна цікаво та весело провести час після роботи. Ми зібрали для вас найкращі заходи, які можна відвідати з понеділка по четвер, адже культурне життя в столиці не зупиняється навіть в будні.


Понеділок: вчимося малювати в стилі «п’яного майстра»
 
Майстер-клас «П'яний живопис» - це чудова можливість відпочити, розслабитися, відкрити в собі нові грані, а також насолодитися бесідами про світ мистецтва і улюбленими напоями. За ті 2-3 години, що триває майстер-клас, ви порините в затишну атмосферу богемного життя. Вам буде надано всі необхідні матеріали для творчості – мольберт, полотно, фарби, пензлі і… вино, що входить в вартість майстер-класу. 
Де: Арт-студія «Карандаш», провулок Моторний, 9;
Коли: 14 березня, 19:00;
Скільки коштує: 650 гривень.
 

Вівторок: граємо на гітарі з професіоналами
 
У арт-просторі «Циферблат» у вівторок відбудеться концерт і джем-сейшн одночасно: спочатку для присутніх зіграють профі, а потім кожен присутній, хто візьме з собою гітару, зможе зіграти зі справжніми майстрами своєї справи. 
Де: арт-простір «Циферблат», вулиця Володимирська, 49 д;
Коли: 15 березня, 19:00;
Скільки коштує: за загальними умовами закладу – за першу годину ви платите 42 гривні, кожна наступна – 30 гривень;
 

Середа: знайомимось з традиційним українським мистецтвом
 
Повсякденна праця наших предків (як то ткацтво, гончарство, прядіння), були частиною їх повсякденного життя, а зараз ми сприймаємо це як мистецтво. Життя, як мистецтво, це основа творчості українців. І таке мистецтво представлений в оновленій експозиції НМІУ "Традиційне мистецтво". 
На виставці ви побачите зразки народного костюма з різних регіонів України, ікони, рушники, вироби із тканини та інше.
Де: Національний музей історії України, вулиця Володимирська, 2;
Коли: 16 березня з 10:00 до 18:00;
 

Четвер: йдемо в театр на Українську класику
 
Наша пропозиція на четвер – подивитись класичну п’єсу зі скарбниці української драматургії «Назар Стодоля», авторства самого Тараса Шевченка. Лицарська балада в 2 діях розповість глядачеві про славетні часи розквіту козацтва, і, звичайно ж, про кохання.
Де: Національний академічний театр імені Івана Франка, площа Івана Франка, 3;
Коли: 17 березня, 12:00;
Скільки коштує: від 15 до 120 гривень;
 


 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь