Афиша

Галицький фолк, гуцульське мистецтво і футбол: що робити у Львові цими вихідними (19-20 березня)

0


Чому б не провести вихідні активно та цікаво, адже у Львові достатньо розваг на будь-який смак. Отже, на цей вікенд план такий:
 

Слухаємо галицький фольк
 
Тріо Galicia folk band - це поєднання вокального трьохголосся та неординарного інструментального забарвлення: бандури, акордеону та скрипки. Присутність джазових гармоній та цікавих оригінальних ритмів створюють незабутнє враження про гурт. Galicia folk band - добре знаний у Польщі, Франції, Німеччині.
Де: Арт-Клуб «Віденська тераса», проспект Свободи, 12;
Коли: 19 березня, 19:00;
Скільки коштує: 100 гривень.
 

Милуємось гуцульським мистецтвом
 
У галереї Львівської академії мистецтв відкрили виставку творів студентів та випускників Косівського інституту прикладного і декоративного мистецтва.  У Львові із Гуцульщини вперше будуть експонуватися оригінальні коштовні прикраси, мистецькі твори, а також вишуканий одяг та аксесуари.
Де: галерея Львівської академії мистецтв, вулиця Кубійовича, 38;
Коли: 18-20 березня з 10:00 до 19:00;
 

Йдемо на матч «Карпати» - «Дніпро»
 
Один з центральний матчів туру, в якому галичани приймають одного з лідерів чемпіонату – Дніпропетровський «Дніпро». 
Де: стадіон «Арена-Львів», вулиця Стрийська, 199;
Коли: 20 березня, 17:00;
Скільки коштує: від 40 гривень.
 

Дивимось легендарне «Сватання на Гончарівці»
 
Заньківчанське “Сватання на Гончарівці” – це три години жартів, пісень і танців. З боку глядацької зали – це три години сміху та оплесків. Дійство відбувається під живий супровід оркестру. Музику для “Сватання” написав львівський композитор Сергій Рудей. Народні пісні до вистави добирав сам режисер постановки Федір Стригун – це тексти, що, за словами Федора Миколайовича, “лягали на душу”.
Де: Львівський академічний театр імені Марії Заньковецької;
Коли: 20 березня, 18:00.
Скільки коштує: 100 гривень.
 

 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь