Афиша

Барабанний флеш-моб та марафон французької музики: що робити у Львові цими вихідними

0
Барабанний флеш-моб на Площі РинокРівно о 13:00 місто почує стукіт тисяч барабанів, які зіллються в один надзвичайно потужний ритм під досвідченим керівництвом Тімура Гогітідзе.

Взяти участь у флешмобі дуже просто: приносити із собою все, що тарабанить, барабанить, свистить, все що по гучності виносить мозок - баняки, пательні, барабани, відро, все що можна уявити!

Де: Площа Ринок;

Коли: 18 червня, 13:00;

Участь безкоштовна.

Концерт Onuka в клубі Picasso
Свій 19-й День народження Клуб Picasso відзначатиме у чудовій зірковій компанії, де спеціальним гостем буде гурт ONUKA.
Ведучий вечора - Дмитро Благий.

Де: клуб Picasso, вулиця Зелена, 88;

Коли: 18 червня, 22:00;

Скільки коштує: від 150 гривень.

День французької музики у Львові
18 червня в будинку органної та камерної музики відбудеться непересічна музична подія під назвою Fete de la Musique або день музики Франції. Своєрідний музичний марафон почнеться в Україні та вже через декілька днів продовжиться у кожному містечку Франції.

Організатори прагнули першими в Європі почати цю музичну естафету із Сходу на Захід. Саме Львів стане містом, де стартує Fete de la Musique у цьому році та неформально продовжиться далі через Польщу, Естонію, Австрію та Німеччину. 21 червня Fete de la Musique у день літнього сонцестояння закінчиться у Франції.

Де: Будинок органної та камерної музики, вулиця Бандери, 8;

Коли: 18 червня, 18:00;

Скільки коштує: від 50 гривень.

Вечір у ритмі танго
Музичне дійство від оркестру "Віртуози Львова" та диригента Ірини Вакуліної, яке поєднає в собі музику, світло-тіньові ефекти та хореографічні номери. У програмі концерту прозвучать твори Г. Бреговіча, С. Мартінеса, А. Родрігеса, А. П’яццолли в аранжуванні М. Скорика, Є. Станковича, Д. Джонстона, а також мелодії у ритмі танго львівських композиторів.

Разом з оркестром "Віртуози Львова" виступатимуть молоді львівські музиканти, Оксана Потапова (скрипка) та Ігор Чекайло (віолончель). Вони є давніми друзями оркестру і неодноразово виступали в якості солістів. У виконанні цих талановитих музикантів, ви зможете почути і добре знайомі мелодії у ритмі танго, і музичні новинки, наповнені бурхливими емоціями.

Де: Львівська обласна філармонія, вулиця Чайковського, 7;

Коли: 19 червня, 19:00;

Скільки коштує: від 50 до 150 гривень.

День йоги у Львові
Міжнародний день йоги у Львові вдзначать майстер-класами та лекціями на тему йоги, які проходитимуть в парку ім. І. Франка та творчому просторі Communa на площі Ринок.

Жителі та гості міста матимуть змогу познайомитись з йогою, її напрямками та стилями, що будуть представлені усіма школами йоги Львова.

Організатори ставлять собі за мету ближче познайомити львів’ян з йогою, показати глибину цього давнього вчення, створити передумови для ще більшої популяризації йоги та здорового способу життя, а також долучити Львів та Україну до святкування Міжнародного дня йоги у всьому світі.

Програма заходу:

понеділок, 20 червня

10:00 — 11:00 парк ім.Ів.Франка (головна алея)

Спільний комплекс всіх практикуючих йогу у Львові "Привітання Сонцю" (Surya namaskara)

11:00 — 19:00 парк ім.Ів.Франка

Встановлення та виготовлення інсталяції творчою командою на тему "Символ йоги в нашому місті"

Фотовиставка "Йога - мій спосіб життя"

11:30 — 13:30 парк ім.Ів.Франка (верхня тераса, локації 1-5 та нижня тераса, локація 6)

Проведення майстер-класів з йоги від різних шкіл на спеціально організованих ділянках парку

14:00 — 15:00 парк ім.Ів.Франка (верхня тераса)

Танцювальний концерт

15:30 — 18:30 парк ім.Ів.Франка (верхня тераса, локації 1-5 та нижня тераса, локація 6)

Проведення майстер-класів з йоги від різних шкіл на спеціально організованих ділянках парку

19:00 — 20:00 парк ім.Ів.Франка (головна алея)

Спільний комплекс всіх практикуючих йогу у Львові "Привітання Сонцю" (Surya namaskara)

*На випадок дощу, святкування переноситься у Львівський палац мистецтв (вул Коперника, 17)

вівторок, 21 червня

коворкінг-центр "CoMMuna" (вул.Галицька, 1, 2-й поверх)

17:30 - 18:30 – Відкрита лекція Євгенії Шаргородської, лікаря-генетика, інструктора Прасу Йога Україна "Особливості  періоду вагітності та вплив йоги на вагітність"

18:30 — 19:30 - Відкрита лекція Наталії Моголівець, інструктора йоги Української Федерації Йоги "Як зрозуміти себе або навіщо мені практикувати йогу?"

19:30 - 20:30 – Відкрита лекція Ольги Головні, лікаря-кардіолога, лікаря-йоготерапевта,  інструктора йоги Української Федерації Йоги "Йоготерапія серцево-судинної системи. Нові можливості оздоровлення шляхом йоги"

20:30-21:30 – Відкрита лекція Оксани Шестопалової, інструктора йоги Української Федерації Йоги "Основні школи хатха-йоги".  
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь