Интересности города

Як виглядає реконструйований Міст закоханих в Києві (фото)

0


8 березня після реконструкції відкрили Міст закоханих – одне з найулюбленіших місць для прогулянок у киян. Нова конструкція мосту складається з 320 букових дощечок, що мають прослужити ще як мінімум 50 років.


Кожен бажаючий міг увіковічнити своє ім’я на мосту, придбавши право нанести гравірування на одну з дощечок. Таке задоволення коштувало 1000 гривень, однак всі 320 дощечок були «розпродані». Виручені кошти організатори акції витратять на будівництво відкритого кінотеатру для пенсіонерів.
 

Кілька цікавих фактів про Міст закоханих 
 
Побудований він був в 1905 році (111 років тому) за проектом Євгена Патона, того самого інженера, який збудував міст через Дніпро, що нині носить його ім’я.
Міст закоханих має кілька «альтернативних» назв: він також відомий як «Парковий міст» і «Чортів міст». Остання назву він отримав через те, шо це одне з найпопулярніших місць серед київських самогубців.
Оригінал мосту у 1983 році був демонтований і переданий в Музей народного побуту в місті Переяслав-Хмельницький. Той, що зараз в Маріїнському парку – його точна копія.
Кожного року на весні всі замки з мосту зрізають столичні комунальники: таким чином звільняється місце для нових замків, а також «розвантажують» його, так як такі «символи кохання» разом важать кілька тон. 
 


 
 

Обратная связь