Афиша

Як провести вихідні 26-27 березня у Львові

0


Цими вихідними до Львова приїде багато зірок: це і «Друга Ріка», і Сергій Бабкін і навіть неймовірний Лесь Подерев’янський! 
 

Виставка «Страсті Христові»
 
На виставці представляють 12 сакрально-мистецьких творів XVІ-XX ст. Серед них: Розп’яття з іконостасу храму блаженного Климентія Шептицького (1759 р.), Розп’яття XVI (Старосамбірський район), скульптура "Христос во гробі" (1638 р.), образ "Розп’яття" XVIII ст. (м. Ліон, Франція), образ: "Сострадання Пресвятої Богородиці" XVIII ст., образ: "Зняття з Хреста" XIX ст., плащаниця з Яворівського р-ну поч. XX ст. ймовірно написана Модестом Сосенком або Петром Холодним та ін.

Де: біля львівської ратуші, площа Ринок, 1;
Коли: 26-27 березня, 11:00;
Вхід вільний
 

Концерт гурту «Друга Ріка»
 
Цієї суботи у Львові один з найвідоміших українських гуртів «Друга ріка» відіграє завершальний концерт всеукраїнського туру.

Де: Палац спорту «Україна», вулиця Мельника, 18;
Коли: 26 березня, 19:00;
Скільки коштує: від 150 до 350 гривень.
 

Концерт Сергія Бабкіна
 
Сергій Бабкін, лідер гурту «Пятница» везе до Львова свій новий альбом #НеУбивай. Цієї неділі в театрі ім. М.Заньковецької відбудеться презентація альбому з 18-ти треків. З 18-ти пісень в альбомі 6 - українською та 12 - російською мовами.

Де: Театр імені Марії Заньковецької, вулиця Лесі Українки, 1;
Коли: 28 березня, 19:00;
Скільки коштує: від 120 до 500 гривень.
 

Зустріч з Лесем Подерев’янським
 
На зустрічі – епічні п’єси у виконанні автора і можливість з вуст сатирика почути улюблені твори. П’єси Подерв’янського – це суміш брутальності, здорового глузду, політичного стьобу та різноманітних алегорій, це море прихованої й неприкритої іронії.

Де: клуб Picasso, вулиця Зелена, 88;
Коли: 27 березня, 19:00;
Скільки коштує: від 100 до 350 гривень.
 


 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь