Афиша

Як провести вихідні 2 та 3 квітня у Львові

0


Цими вихідними Львів слухає хорошу музику, дивиться цікаву виставу та готується до Великодня.


Концерт гурту «Мотор’ролла»
 
«Мотор’ролла» - рок-група з міста Хмельницький, яка бомбардує сцени України вже понад 20 років.
МР починали з рокабіллі-хард-кору, але особливу популярність їм приніс період нульових, який закріпив групу в ряді метрів української рок-альтернативи з альбомами "... шо кому не ясно?" (2005) і "Кольорові сни" (2008).
Сьогодні виступу групи складають виконання всіма улюблених власних хітів ("8 колір", "Не дзвонила...", "До тебе мила") а також нові пісні, які увійшли до альбому 2015 року "Два кроки до весни" (Картина, Це ти, Душа).
Крім того, своїм звуком МР виконує знакові українські пісні, які увійшли в особливу програму відому шанувальникам під назвою ЧУМАКИ.

Де: Клуб-ресторан & рок-паб «The Gas Station», вулиця Джерельна, 20;
Коли: 2 квітня, 20:00;
Скільки коштує: від 75 до 125 гривень.
 

Вистава «Небезпечна гра»
 
Іронічна комедія про двох дам, які вирішили кардинально змінити своє життя.
Клод втікає з будинку для перестарілих, а Марго – зі святкування 18-річчя своєї доньки. Втікаючи від власних проблем, вони стають на шлях небезпечної гри, яка може привести як до драматичного, так і до комічного фіналу.

Де: Перший український театр для дітей та юнацтва, вулиця Гнатюка, 11;
Коли: 2 квітня, 18:00;
Скільки коштує: 25 гривень.
 

Показові виступи майстрів бойових мистецтв
 
Відвідувачі зможуть подивитись демонстрацію традиційних японських бойових мистецтв, таких як Айкідо Йосінкан, Дзю-дзюцу, Дайто-рю Айки-дзюдзюцу та Каторі Сінто Рю.
Де: Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького, вулиця Болгарська, 4;
Коли: 3 квітня, 11:00;
Вхід вільний.
 

Фестиваль Писанок
 
У рамках відзначення Великодня у Львові розпочинається Фестиваль Писанок. Кожен зможе долучитися до створення атмосфери Великодня та разом із художниками, писанкарями та усіма охочими розмалювати свою писанку.
Під час Фестивалю Львів перетвориться на Музей Писанки під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оздоблюватися писанки. Кожен охочий зможе приєднатися до загальноміського фестивалю – потрібно лише створити власну писанку та виставити її для загального огляду.
Також перед Великоднем організатори проведуть квест Львовом, в якому участь зможе взяти кожен бажаючий. Потрібно буде відшукати гігантські писанки, які будуть розташовані по всьому місту.

Де: Музейна площа;
Коли: 3 квітня, 11:00;
Вхід вільний
  
Ви можете швидко і комфортно доїхати до майбутнього заходу, замовивши таксі на нашому сайті 
 

 

 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь