Афиша

«Один в каное» та знайомство з поліцією: найцікавіші події у Львові цього тижня (14-17 березня)

0


Кожен день цього робочого тижня сповнений цікавих подій: ви можете сходити на концерт, поринути в дитинство, подивитись цікаве кіно і навіть познайомитись з новою львівською поліцією.
 

Понеділок: слухаємо гурт «Один в каное»
 
На концерті звучатимуть найкращі пісні, які були створені гуртом  за весь час його існування. Зараз у творчому доробку гурту близько трьох десятків пісень. Музиканти готують до виходу свій дебютний альбом, як результат п’ятирічних пошуків вічних сенсів, гаслом яких досі залишаються більше, ніж слова: "Сила в простоті".

Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької, вулиця Лесі Українки, 1;
Коли: 14 березня в 19:00;
Скільки коштує: від 90 до 290 гривень.
 

Вівторок: ведемо дитину в театр на «Козу-дерезу»
 
Пропонуємо пригадати знайому з дитинства історію про витівки дуже вередливої та примхливої Кози, яка оселилася в чужій хатині та живе наче бариня. Але, замість вдячності, робить всякі капості та ще й налаштовує свого господаря проти всіх членів сім’ї. Зрештою, всі  підступи Кози-вередухи грають з нею злий жарт і, звичайно, у котрий раз, добро перемагає зло. 

Де: Львівський обласний театр ляльок, площа Данила Галицького, 1;
Коли: 15 березня о 12:00;
Скільки коштує: 40 гривень.
 

Середа: знайомимось з новими поліцейськими
 
З ними масово роблять селфі, за їх діями слідкує весь Фейсбук, а на каву в них вже професійна знижка. Твоя нова поліція - юнаки, які змушують переходити вулицю в правильному місці? Дівчата, які захищають кожного з нас? Дійсно реформовані, чи просто нові обличчя з гарними кепками? Все, що тебе цікавить про цих людей в чорній формі, ти зможеш дізнатися на відкритій зустрічі з представниками Національної поліції України.

Де: «Перша Львівська Медіатека», вулиця Мулярська, 2а;
Коли: 16 березня, 18:30;
Скільки коштує: вхід вільний.
 

Четвер: дивимось чеське кіно
 
Щочетверга Чеський центр у Києві організовує для співвітчизників зі Львова та околиць цикл бесід та показ чеських фільмів. Цього тижня буде показано фільм Аґнєшки Голланд – «Неопалима купина».
В основі цієї стрічки лежить історія чеського студента Яна Палаха, який 16 січня 1969 року вчинив самоспалення на Вацлавській площі на знак протесту проти радянської окупації Чехословачинни. Комуністична влада всіляко приховувала та дискредитувала інформацію про цей протест. У таких умовах адвокатка Даґмар Бурешова взялася захищати гідність героя, його родини, стояти за головні людські цінності – правду, справедливість, честь та відвагу. Двадцята річниця смерті Яна Палаха у 1989 році надихнула вільно мислячих людей на подальші протести, які зрештою таки призвели до падіння комунізму в Чехословаччині та падіння залізної завіси в Європі. Переслідувана до того право захисниця Даґмар Бурешова стала першим Міністром юстиції вільної Чехословаччини.

Де: Перша Львівська Медіатека, вулиця Мулярська, 2а;
Коли: 17 березня о 17:00;
Скільки коштує: вхід вільний.
 


 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь