Афиша

Як Київ святкуватиме «Дні Європи»

0
У Києві 21 і 22 травня пройдуть «Дні Європи», що вже стало своєрідною травневою традицією. Цього року в святковій програмі заходів багато цікавого.

У фестивалі вуличної музики "Street Music Day", який пройде в рамках святкування, очікується участь музикантів з різних країн світу. Також запланована інтерактивна інсталяція "Двері в Європу" і програма від українських спортсменів.

Спеціальна програма буде організована і для дітей. Вона буде включати дитячі спортивні змагання та майстер-класи, а також атракціони-батути.

Головною подією вікенду стане концерт на Михайлівській площі, де виступить українська електронна група "ONUKA". Крім того, кияни та гості столиці зможуть подивитися класичне європейське кіно на великому екрані в "тихому форматі" - в навушниках і теплій атмосфері.

А у неділю, 22 травня, о 12.00, на Михайлівській площі відбудуться урочисті проводи збірної України з футболу для участі в Євро-2016, який пройде у Франції. 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь