Афиша

Що робити в Києві цього вікенду (16-17 квітня)

0


Отож, план на ці вихідні у нас такий:


Роздивляємось камінчики
 
Що ви знаєте про каміння та мінерали? Ви думаєте, що це нудно та нецікаво? Тоді завітайте на виставку «Україна самоцвітна» і переконайтесь, що це не так. Тут ви побачите, окрім найбільшої в країні колекції мінералів, зібрання рідкісних ювелірних каменів, кристали з різних країн, колекції закам’янілостей, яким кілька тисяч років. 

Де: Природничий музей, вулиця Богдана Хмельницького, 15;
Коли: 16-17 квітня, з 10:00 до 19:00;
Скільки коштує: від 6 до 10 гривень.
 
 

Йдемо на концерт пам’яті Кузьми Скрябіна
 
Його немає з нами, але його музика жива, бо все ще актуальна і змушує наші серця битися частіше. Цієї суботи в клубі Carribean відбудеться трибют-концерт памяті Андрія Кузьменка, на якому зіграють музиканти групи «Скрябін», але разом з ними будуть співати музиканти з інших колективів.  

Де: клуб Carribean, вулиця Симона Петлюри, 4;
Коли: 16 квітня, 19:00;
Скільки коштує: 220 гривень.
 

Слухаємо чарівних Fluer
 
І ще трохи музики на вихідних. В суботу в Києві виступає чуттєвий гурт Fluer, і це буде особливий концерт, де Ольга Пулатова та Олена Войнаровська співатимуть пісень, що раніше не видавались. Не дарма їх великий весняний концерт має назву «Раритети». 

Де: Будинок офіцерів, вулиця Грушевського, 30/1;
Коли: 16 квітня, 19:00;
Скільки коштує: від 150 до 390 гривень.
 

Біжимо «Київський напівмарафон»
 
17 квітня в Києві пройде головна «бігова» подія року – «Київський напівмарафон».  Цього разу організатори очікують на участь близько 850 бігунів, серед яких будуть зірки спорту та шоу-бізнесу. Учасники цього спортивного свята пробіжать 21 кілометр міськими вулицями та парками, старт марафону на Контрактовій площі. Бажаючі пробігти дистанцію все ще можуть реєструватися на сайті kyivhalfmarathon.org, однак вільних місць все менше.

Де: старт на Контрактовій площі;
Коли: 17 квітня, 10:00;
Участь безкоштовна
 

Відвідуємо бананову ферму
 
Напевно, мало хто з киян знає, але під Києвом є справжня… бананова ферма! Вже кілька років в одному з господарств біля Києва вирощують тропічні фрукти, причому тут вони такі ж смачні, як і в себе на батьківщині. Більше того, сажанці всіх рослин, які побачите на тропічній фермі, ви зможете придбати і посадити в себе вдома.

Де: Збір учасників екскурсії на вулиці Спаській, 5;
Коли: 17 квітня, 10:00;
Скільки коштує: 150 гривень.
 
 
Приємних вихідних!
 
Ви можете швидко і комфортно доїхати до майбутнього заходу, замовивши таксі на нашому сайті

 

 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь