Афиша

Грандіозний Atlas Wееkend та суто жіночий велопарад: куди піти в Києві цими вихідними

0


Фесьтваль Atlas WееkendЦього вікенду на ВДНГ відбудеться грандіозний музичний фестиваль Atlas Wееkend, який зібрав дійсно найкращих представників українського та зарубіжного року. На ньому виступлять: Apocalyptica, GusGus, Іван Дорн, "Бумбокс", "Друга Ріка", BRUTTO, Jamala, Pianoбой, Onuka, The Maneken, O.Torvald, 5'nizza, Валентин Стрикало, Сергій Бабкін, The Retuses, Bahroma, The Erised, Mgzavrebi, "Срібне весілля", "Вагоновожаті", "С.К.А.Й.", "Один в Каное", SunSay, Марія Чайковська, Fleur, Brunettes Shoot Blondes, Epolets, Alloise , PUR: PUR, Biplan, Secret Avenue, Beissoul & Einius, I am waiting for you last summer, Dvoe, KATYA, Peter and the Wolves, Tape Flakes, Fontaliza, "Станція Мир" і багато інших. Всього заявлено 130 популярних артистів і груп.

Де: ВДНГ, вулиця Академіка Глушкова, 1;

Коли: 8-10 липня, з 15:00;

Скільки коштує: триденний абонемент – 1090 гривень, одноденний квиток – 500 гривень.

Фестиваль мідій
Цими вихідними Ранчо Ель Гаучо запрошує всіх любителів гарного відпочинку та морепродуктів на фестиваль мідій. Безлімітна подача мідій протягом двох днів і приємна музика від Джаз-Бенд "Latin Force" допоможуть відпочити від міської суєти.

Де: Ранчо Ель Гуачо, вулиця Газопровідна, 4;

Коли: 9-10 липня c 13:00 до 19:00;

Скільки коштує: вхідний квиток, який дає право на безлімітну подачу мідій протягом двох днів - 250 гривень.

Велопарад тільки для дівчат
Цієї суботи представниць прекрасної статі зі всього Києва запрошують взяти участь у незвичному велопараді, до якого не допускаються учасники-чоловіки. Дівчатам треба буде просто сісти на велосипед в звичайному або святковому вбранні і проїхатися по місту. Збір учасниць біля Національної опери, звідти вони поїдуть маршрутом до Труханова острова. А вже там, на ПБК для всіх (в тому числі і чоловіків) обіцяють розважальну програму, дискотеку та подарунки.

Де: Оперний театр – Труханів острів;

Коли: 9 липня; збір о 15:00, старт о 16:00

Участь безкоштовна

Виставка «Малевич +»
Відвідавши Мистецький Арсенал цими вихідними ви зможете познайомитися з унікальним культурно-мистецьким явищем українського авангарду і побачити оригінальні твори видатного Казимира Малевича, життя і творчість якого були нерозривно пов'язані з Україною, що до сих пір залишається поза увагою іноземних мистецтвознавців. На жаль, в Україні є лише два живописні твори Малевича - в колекції Пархомівського історико-художнього музею ім. П.Ф. Луньова і Мистецького Арсеналу. Саме їх і зможуть побачити кияни.

Де: Мистецький Арсенал, вулиця Лаврська, 10-12;

Коли: 9-10 липня;

Вхід 50 гривень.

Ніч незалежного кіно
Весь липень вихідними у арт-просторі Циферблат будуть показувати незалежне кіно. В цю ніч з суботи на неділю всі бажаючі зможуть переглянути такі картини: «Лок», «Ровер», та «Полонянка».

Де: Арт-прострі Циферблат, вулиця Володимирська, 49а;

Коли: 9 липня, 23:00;

Скільки коштує: 90 гривень.
 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь