Новости сайта

Uklon надає знижку 30 гривень на таксі у Львові!

0
Таксі дороге задоволення? Тільки не з Uklon!

Завітай до місця, де встановлені наші брендовані стенди та замов у нашого представника поїздку по Львову зі знижкою 30 гривень! Окрім того, в місцях для замовлення акційних поїздок ти можеш отримати всю необхідну інформацію про можливості сервісу Uklon, а також інструкцію про користування ним!
Акція діє з 27 червня по 3 липня 2016 року.  
  
Умови та правила акції «Таксі з Uklon на 30 гривень дешевше»*

1.    Право на акційну поїздку зі знижкою 30 гривень отримують лише зареєстровані користувачі сервісу виклику таксі Uklon і лише за умови замовлення поїздки в спеціальних місцях, передбачених умовами акції. Такими місцями є брендовані стенди Uklon;

2.    «Право на поїздку зі знижкою отримують лише виклики, зроблені в період проведення акції у відповідних місцях. Поїздка вважається акційною, якщо в полі «примітки» вказаний хештег #-30». Цей хештег має ввести співробітник компанії Uklon, що працює в місці проведення акції;

3.    З одного акаунту в системі Uklon можна замовити лише одну акційну поїздку за весь час проведення акції.

4.    Акція «Таксі з Uklon на 30 гривень дешевше» діє лише в межах міста Львова та не поширюється на поїздки, кінцева точка яких знаходиться за його межами.

5.    Взяти участь в акції можуть лише дієздатні фізичні особи, яким на момент проведення Акції виповнилось 18 років.

 

* - повні правила акції читайте тут  
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь