Афиша

Перевіряємо свою хоробрість та йдемо на «мильну оперу»: що робити цього тижня у Львові

0


Наш топ-5 найцікавіших подій цього тижня виглядає так:


Понеділок: випробуйте себе на «атракціоні жахів»
 
У Львові з’явився новий атракціон – Insomnia, аналог кімнати жахів. Це свого роду  реаліті-шоу, в якому відображається сюжет фільмів жахів, де головний герой - це ви.
Де: проспект Свободи, 19, 2 поверх;
Коли: працює атракціон з 10:00 до 22:00;
Скільки коштує: від 55 до 85 гривень з особи.
 

Вівторок: слухаємо бельгійського гітариста-віртуоза
 
Francis Goyа – один з найавторитетніших гітаристів сучасності, в рамках свого європейського туру зіграє один концерт у Львові. Під час виступу бельгійський віртуоз зіграє свої найвідоміші ліричні композиції, серед яких неперевершена Nostalgia, що понад 40 років тому зробила його всесвітньо відомим музикантом. 
Де: Львівський театр Опери та балету імені Крушельницької, проспект Свободи, 28;
Коли: 19 квітня, 19:00;
Скільки коштує: від 150 до 700 гривень.
 

Середа: день українського «короткого метру»
 
В антикафе CoMMuna цього дня пройде показ українських короткометражних фільмів. За планом – перегляд картин Оксани і Марини Артеменко, а також робіт Маргарити Кузьміної.
Де: антикафе CoMMuna, вулиця Галицька, 1;
Коли: 20 квітня, 19:00;
Вхід вільний.
 

Четвер: йдемо в оперу на справжню «Санту-Барбару»
 
Цього четверга у Львівському оперному театрі буде ставитись опера «Сільська честь» з лібретто, якому б позаздрили творці латино-американських серіалів. Лише уявіть собі: дівчина на ім’я Сантуцца усім серцем покохала свого односельчанина Турідду, і, повіривши його обіцянкам одружитись з нею, зв’язала з ним свою долю. Але недовгим було щастя Сантуцци…
ЇЇ коханий Турідду, до того, як піти у солдати, був заручений з красунею Лолою. Повернувшись зі служби, він застав Лолу дружиною Альфіо. Наче забувши про свою прихильність до Лоли, Турідду втішається коханням Сантуцци. Але варто було Лолі пококетувати з ним, пообіцяти свої пестощі, як у Турідду знов прокинулось давнє почуття і  він  забув про Сантуццу…
Де: Львівський театр опери та балету імені С. Крушельницької, проспект Свободи, 28;
Коли: 21 квітня, 18:00;
Скільки коштує: 50-250 гривень.
 

П'ятниця: дивимось виставу «Танець життя» за творами Олександра Олеся
 
Вистава включає чотири одноактні п’єси: "Танець життя", "По Мюллеру", "Юність" та "Патріот".
Класик української літератури Олександр Олесь малює ескізи життя 30-х років, які актуальні і сьогодні. Це теми сімейних негараздів, кохання молодих людей, кар’єризму. В погоні за щастям люди не бачать один одного. 
Де: театр Воскресіння, вулиця Генерала Григоренка, 5;
Коли: 22 квітня, 19:00;
Скільки коштує: від 70 гривень.
 

 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь