Транспортные новости

Нічні маршрути та електрички-«човники»: у квітні в Києві з’явиться новий транспорт

0


Уже з наступного місяця мешканці Троєщини зможуть добиратися до Петрівки за 7 хвилин. Міська влада має намір запустити дві човникові електрички на ділянці "Троєщина-2" - "Київ - Петрівка". Їздити вони почнуть з 15 квітня.
Ці електрички курсуватимуть в години пік - вранці, з 6:00 до 9:00, і ввечері, з 16:00 до 19:30. Інтервал руху складе 10 хвилин. Вартість проїзду в "човниках" буде, як і в міській електричці, 4 гривні. Побачити розклад електричок на станції швидкісного трамвая "Генерала Ватутіна" можна буде з сьогоднішнього дня.
 

Нічні автобуси
 
Нічні автобусні маршрути планують запустити по всьому місту вже в травні. Як пояснюють в департаменті транспортної інфраструктури КМДА, мова йде про відкриття чотирьох нічних маршрутів: 
- вул. Кадетський Гай - ж / д вокзал - Троєщина - вул. Милославська; 
- Центральний ж / д вокзал - ст. м. "Лук'янівка" - Виноградар - пр. Свободи; 
- Центральний ж / д вокзал - Осокорки - Позняки - Харківський; 
- Новобіличі - пр. Палладіна - пр. Перемоги, з заїздом на ж / д вокзал - вул. Хрещатик - міст Метро - пр. Броварський - вул. Малишка - Лісовий масив. 
"Сьогодні має відбутися остаточне засідання спецкомісії, під час якого може бути прийняте рішення про відкриття нічних маршрутів і проведення конкурсу з перевізнику. Він триватиме місяць, і в травні оголосять переможця", - розповіли в департаменті.
 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь