Интересности города

Йдемо на «Ревізора» та малюємо як Ван Гог: що робити в Києві цього тижня (4-8 квітня)

0


Цього тижня в Києві ми дізнаємось про створення землі з фотографій, навчимося малювати як Ван Гог, а також вивчимо основи акторської майстерності.


Понеділок: дивимось фотовиставку про створення землі
 
Виставка пейзажної фотографії "Terra.Inception". Проект "Terra.Inception" відтворює образ міфу про створення земної тверді з древнього світового океану-хаосу. Фото-експонати зняті на межі стихій, де бурхливий океан відступає, звільняючи місце земної поверхні.

Де: Музей історії Києва, вулиця Богдана Хмельницького, 7;
Коли: 26 марта – 6 апреля с 10:00 до 18:00;
Скільки коштує: 40 гривень.
 

Вівторок: милуємось чотириногими друзями
 
На фотовиставці "Dogs` LA BEAUTY" ви побачите фотографії рідкісних порід собак, серед яких будуть японські шпіци. 

Де: МВЦ, Броварський проспект, 15;
Коли: 5-7 квітня з 10:00 до 18:00;
Вхід вільний.
 
 

Середа: вчимося малювати «Зоряну ніч» Ван Гога
 
Майстер-клас, де вас навчать малювати репродукцію однієї з найвідоміших картин знаменитого Ван Гога – «Зоряна Ніч». Чудова нагода відчути себе художником!

Де: бургер-бар «Лакі Лучано», вулиця Велика Васильківська, 32;
Коли: 6 квітня з 18:30 до 21:30;
Для участі потрібна реєстрація за посиланням.
 

Четвер: вчимося акторській майстерності
 
Програма інтенсивних курсів "Акторська майстерність" від Вільної Школи акторської майстерності познайомитть вас з основами акторського ремесла. Вона допоможе вам розкрити творчий потенціал, розвинути уяву та увагу, навчитися вільно спілкуватися, відчувати себе спокійно і впевнено перед аудиторією і камерою. 
Викладачі курсу: Андрій Крітенко, Микола Вересень, Сергій Калантай, Анатолій Гнатюк, Юрій Крітенко, Олег Примогенов, Сергій Проскурня та інші.

Де: Freud House (Дом Фрейда), вулиця Константинівська, 21;
Коли: 7-10 квітня з 10:00 до 21:00;
Скільки коштує: 1000 гривень з людини. 
 

П’ятниця: йдемо в театр на гоголівського «Ревізора»
 
Епіграф Гоголя до п'єси "Ревізор" - "Не кивай на дзеркало, коли пика крива" співзвучний сьогоденню. Людина постійно створює собі проблеми, хитрує, йде на компроміс з совістю, а потім все життя боїться зустрічі з "ревізором" в собі. Боїться і не змінюється... Засуджуючи, міняй себе - ось про що сценічна версія "Ревізора" Київського академічного театру на Липках.

Де: Театр юного глядача на липках;
Коли: 8 квітня, 18:00;
Скільки коштує: 60-70 гривень.
  
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь