Транспортные новости

Важливо знати: через ремонт на бульварі Тараса Шевченка обмежили рух та запустили нові автобусні маршрути

0
Сьогодні, тобто 5 травня, рух транспорту на бульварі Тараса Шевченка буде перекрито на ділянці від вулиці Симона Петлюри до площі Перемоги. Обмеження діють з 10:00 та до 20:00, в цей час на парній стороні бульвару ремонтуватимуть дорогу.
У зв'язку з цим 5 та 7 травня робота тролейбусів № 5, 8, 9, 17 на ділянці від Повітрофлотського шляхопроводу до пл. Льва Толстого закривається. Замість них будуть курсувати автобусні маршрути.

Зокрема, з 09:30 до 22:00 5 травня буде працювати автобус № 8ТР, що курсуватиме маршрутом «Повітрофлотський шляхопровід - ст. м. «Площа Льва Толстого» за наступною схемою руху: пр. Перемоги - бульв. Тараса Шевченка - вул. Велика Васильківська - пл. Льва Толстого - вул. Льва Толстого - вул. Володимирська - бульв. Тараса Шевченка - вул. Симона Петлюри - вул. Саксаганського - просп. Перемоги - Повітрофлотський шляхопровід. Цей же маршрут буде працювати 7 травня з 7:30 до 22:00, однак його схема руху буде трохи змінена: просп. Перемоги - бульв. Тараса Шевченка - вул. Велика Васильківська - пл. Льва Толстого - вул. Велика Васильківська - вул. Саксаганського - просп. Перемоги - Повітрофлотський шляхопровід.

З 07:30 до 22:00 7 травня також буде працювати автобусний маршрут № 114 в напрямку Центрального залізничного вокзалу, який курсуватиме за такою схемою: вул. Милославська - вул. Хрещатик - вул. Велика Васильківська - вул. Саксаганського - вул. Петлюри - залізничний вокзал «Центральний».


 
 

Обратная связь