Интересности города

Ідеальні вихідні у Львові: куди піти 25 - 26 квітня

0


Де і як провести вихідні: Прем'єра рок-опери "Ірод", LVIV CITY MARKET, Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою", Польська театральна весна, Концерт колективу DukeTime, Опера "Іоланта". Вибір за Вами!
 

Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою"
 
25 квітня Львів долучиться до всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою". Це частина міжнародного проекту "Let’s Do It, World!", який об’єднав уже 112 країн заради екології нашої планети. У цей день жителі міст прибирають зелені зони та місця громадського відпочинку. 
 
Зробимо Львів чистим разом!
 
Коли: 25 квітня, 10:00
Зареєструватися можна тут
 
 
Прем'єра рок-опери "Ірод"
 
Не пропустіть премєру рок-опери "Ірод", яка відбудеться у Львівському драматичному театрі імені Лесі Українки. В основі рок опери лежить розповідь про дітовбивця Ірода, який заради влади вбивав усіх, навіть своїх рідних, внаслідок чого божеволіє від самотності.
 
Коли: 25 квітня, 18:00
Місце зустрічі: Львівський драматичний театр імені Лесі Українки, вул. Городоцька, 36
Скільки: 40 - 80 грн.
 

LVIV CITY MARKET
 
25 квітня відбудеться LVIV CITY MARKET, який збере під одним дахом творчих та ініціативних людей. Тут можна придбати речі українського виробництва, починаючи від хенд-мейд листівок, закінчуючи запашною домашньою випічкою.
 
Коли: 25 квітня, 16:00
Місце зустрічі:  Перша Львівська Медіатека, вул. Мулярська, 2а
 

Польська театральна весна у Львові
 
У цьому році відбудеться ювілейна п'ята Польська театральна весна. 26 квітня на вас чекає виступ Польського народного театру у Львові і цього разу львівські актори представлять спектакль „Гіпноз” Антоні Цвойдзіньського. У спектаклі переплітається все: і наука, і філософія, і кохання.
 
Коли: 26 квітня, 16:00
Місце зустрічі: Львівський обласний будинок вчителя, вул. Миколи Коперника, 4

 

Концерт колективу DukeTime
 
Вокальний колектив DukeTime виконую всі пісні  acapella. Чоловічій колектив підкорив не один зал європейських країн своїм артистизмом, виконавською майстерністю та академічним вокалом. 
 
Коли: 26 квітня, 19:00
Місце зустрічі: Picasso, вул. Зелена, 88
Скільки: 100 - 200 грн.
 
 
Опера "Іоланта"
 
26 квітня відбудеться опера на одну дію "Іоланта". Це інтригуюча оповідь про чарівну Іоланту, доньку Прованського короля Рене, яка народилася незрячою. Щоб не завдавати болю дівчині, король не наважився їй сказати про її хворобу.
 
Коли: 26 квітня, 12:00
Місце зустрічі:  Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, пр. Свободи, 28.
  
Приємних вихідних!
 
Ви можете швидко і комфортно доїхати до майбутнього заходу, замовивши таксі на нашому сайті 
 

О проекте

Uklon - это быстрый и качественный заказ такси онлайн без телефонных звонков и ожидания операторов, с удобным и простым интерфейсом. В самый доступный для Вас способ: через интернет или через мобильный телефон, воспользовавшись нашим мобильным java-приложением или мобильной версией сайта оптимизированной для Android и iPhone. Наши технологии позволяют выполнять поиск ближайшей от Вас свободной машины среди водителей из более чем тридцати диспетчерских служб такси города Киева.
Uklon - это поиск оптимального маршрута городского транспорта из точки А в точку Б с учетом актуальной базы данных всех видов городского транспорта.
Uklon - это карта Киева с самыми популярными объектами — ресторанами, кафе, организациями и многим другим.
Uklon - это свежие новости, достопримечательности и просто интересные факты о жизни города.

Обратная связь